Ofertas de trabajo de Vendedores en Małopolskie (Polonia)

Doradca Klienta Serwisu (d)

Clasificación del trabajo: Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados : Vendedores : Otros vendedores : Vendedores no clasificados bajo otros epígrafes.
Pracownicy usług i sprzedawcy : Sprzedawcy : Inni sprzedawcy : Sprzedawcy gdzie indziej niesklasyfikowani.

Descripción de la oferta de trabajo:
Zakres obowiązków: Obsługa klientów serwisu, serwis kontrolny układu klimatyzacji, diagnozowanie samochodu na stanowisku kontrolnym. Wymagania: - wykształcenie: średnie ogólnokształcące - konieczne - języki obce: angielski - w mowie: podstawowy, w piśmie: podstawowy - dodatkowe - pozostałe: Refundacja kosztów wyposażenia lub doposażenia stanowiska pracy dla skierowanego bezrobotnego. RPO - Zatrudnienie najwcześniej na następny dzień po wydaniu skierowania! ! ! Projekt "Aktywizacja osób w wieku 30 lat i więcej pozostających bez pracy w powiecie tarnowskim i m. Tarnów (III) Mój rozwój, moja szansa" realizowany przez Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020, Oś 8 Rynek Pracy, Działanie 8.1 Aktywizacja zawodowa - projekty Powiatowych Urzędów Pracy. Wymagania: wykształcenie średnie ogólnokształcące, mile widziana znajomość języka angielskiego. Zakres obowiązków: obsługa klientów serwisu, serwis kontrolny układu klimatyzacji, diagnozowanie samochodu na stanowisku kontrolnym. Praca w Zbylitowskiej Górze na jedną zmianę od poniedziałku do piątku w godzianch 9:00-17:00, wynagrodzenie 2000 zł brutto. Sposób aplikowania: - kontakt przez Powiatowy Urząd Pracy Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie Pl. Gen. J.Bema 3 Tarnów 33100 - wymagane dokumenty: skierowanie - języki aplikowania: polski

Servicio de empleo de origen: PSZ, Servicios Públicos de Empleo, Polonia.

País del trabajo: Polonia.

Región: Małopolskie.

Ver 409 ofertas de trabajo en "Małopolskie" (Polonia).

Fecha de inicio: 30/10/2017.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: No se precisa.

Nivel educativo requerido: Escolaridad obligatoria / preparación profesional.

Carnet de conducir: No.

Alojamiento facilitado: No.

Traslado incluido: No.

Se requieren cualificaciones profesionales: No.

Comidas incluidas: No.

Horas semanales: 40.00.

Salario: 2000.0 PLN mínimo y 2000.0 PLN máximo (Bruto Mensualmente).

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Determinado.

Cómo solicitar: Carta y currículo al consejero local.

Cómo solicitar el puesto:
Pośrednicy Pracy, tel.: 146882357

Ver las 408 ofertas de trabajo de Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados : Vendedores : Otros vendedores : Vendedores no clasificados bajo otros epígrafes ofertadas.