Europeos.es : Inicio > Empleo en República Checa > Reponedores de estanterías > Doplňovači Zboží, Doplňovači Zboží

Doplňovači zboží, Doplňovači zboží. Ústecký kraj

Empleo en República Checa (Ústecký kraj) de Reponedores de estanterías

Clasificación del trabajo: Ocupaciones elementales › Peones de la minería, la construcción, la industria manufacturera y el transporte › Peones del transporte y almacenamiento › Reponedores de estanterías.

Traducción de la profesión: Pomocní a nekvalifikovaní pracovníci › Pomocní pracovníci v oblasti těžby, stavebnictví, výroby, dopravy a v příbuzných oborech › Pomocní pracovníci v dopravě a skladování › Doplňovači zboží.

Descripción de la oferta de trabajo:

Místo výkonu práce: Havířská č.p.352/17, Všebořice, Ústí nad Labem.

Náplň práce:doplňování zboží, převážení zboží ze skladu na prodejnu a doplnění do regálů.

Požadujeme: samostatnost, pracovitost, spolehlivost, zodpovědnost, znalost vietnamštiny je výhodou.

Nabízíme: Hlavní pracovní poměr; Jistota dlouhodobého práce; Odměňování na základě pracovních výkonů a stanovených cílů; Motivační finanční ohodnocení.

Pracovní doba R: od 08:00 do 16:30 hod, O: 12:30 do 21:30 hod., včetně víkendů.

V případě zájmu zasílejte strukturovaný životopis na email: minhcautamda.eu

Región: Ústecký kraj.

Ver 102 ofertas de trabajo en "Ústecký kraj" (República Checa).

Número de puestos: 1.

Empleador: TAMDA ÚSTÍ s.r.o..

Obraťte se na kontaktní osobu. Le Minh Cau. E-mail: minhcautamda.eu .

Forma de contacto:

  • Correo electrónico: minhcautamda.eu

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 14 de Enero de 2022, y con identificador de la vacante:20010080725.

Ver las 23 ofertas de trabajo de Ocupaciones elementales › Peones de la minería, la construcción, la industria manufacturera y el transporte › Peones del transporte y almacenamiento › Reponedores de estanterías ofertadas.