Europeos.es : Inicio > Trabajo en Croacia > Médicos generales > Doktor / Doktorica Medicine Spec. Opće/obiteljske Medicine Ili Doktor Medicine

DOKTOR / DOKTORICA MEDICINE SPEC. OPĆE/OBITELJSKE MEDICINE ILI DOKTOR MEDICINE

Oferta de trabajo de Médicos generales en Croacia

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de la salud › Médicos › Médicos generales.

Traducción de la profesión: Professionals › Health professionals › Medical doctors › Generalist medical practitioners.

Descripción de la oferta de trabajo:

Ravnatelj Doma zdravlja, raspisuje:

N A T J E Č A J

za prijem u radni odnos (m/ž)

Na određeno vrijeme:

-jednog (1) doktora medicine specijalista obiteljske/opće medicine ili doktora medicine za rad u ambulanti obiteljske ( opće ) medicine koje se sukladno Uredbi prevodi u radno mjesto doktor medicine specijalist i doktor dentalne medicine specijalist 3 odnosno doktor medicine, doktor dentalne medicine s mjestom rada Supetar.

Uvjeti:

- završen preddiplomski i diplomski sveučilišni ili integrirani preddiplomski i diplomski sveučilišni studij medicine i položen spec. ispit iz obiteljske (opće) medicine

ili završen preddiplomski i diplomski sveučilišni ili integrirani preddiplomski i diplomski sveučilišni studij medicine (za doktore bez specijalizacije)

- odobrenje za samostalan rad

- poznavanje rada na računalu.

Uz natječaj pristupnici su dužni priložiti:

  • zamolbu
  • životopis
  • domovnicu
  • dokaz o završenom obrazovanju
  • odobrenje za samostalan rad

Nepotpune i nepravovremene prijave na natječaj neće se razmatrati.

Pristupnici su obvezni u zamolbi navesti kontakt adresu (e -mail ili adresu stanovanja).

Pozivaju se kandidati koji ostvaruju prednost pri zapošljavanju sukladno čl.102. i 103. Zakona o hrvatskim braniteljima iz Domovinskog rata i članovima njihovih obitelji da dostave dokaze dostupne na poveznici Ministarstva hrvatskih branitelja https://branitelji.gov.hr/zaposljavanje-843/843

Kandidati koji se pozivaju na pravo prednosti pri zapošljavanju sukladno Zakonu o profesionalnoj rehabilitaciji i zapošljavanju osoba s invaliditetom dužni su se pozvati na čl. 9. istog zakona te uz dokaze o ispunjavanju uvjeta iz natječaja priložiti dokaze o priznatom statusu osobe sa invaliditetom sukladno Pravilniku o sadržaju i načinu vođenja očevidnika zaposlenih osoba s invaliditetom.

Kandidat koji se poziva na pravo prednosti pri zapošljavanju sukladno članku 48. i 49. Zakona o civilnim stradalnicima iz Domovinskog rata ( „Narodne novine“ 84/21 ) dužan je priložiti sve dokaze o ispunjavanju uvjeta.

Podnošenjem prijave na natječaj pristupnici daju privolu za obradu osobnih podataka u svrhu zapošljavanja, a u skladu s odredbama Opće uredbe EU 2016/679. U svakom trenutku pristupnici mogu zatražiti prestanak daljnje obrade svojih osobnih podataka, odnosno njihovo brisanje slanjem zahtjeva na adresu elektroničke pošte kadrovskadz-sdz.hr

Dom zdravlja SDŽ pridržava pravo poništenja Natječaja u cijelosti, bez navođenja razloga poništenja.Rok za dostavljanje prijave je osam (8) dana od dana objave natječaja. Prijave na natječaj šalju se poštom-preporučeno ili dostavljaju osobno na adresu: Dom zdravlja Splitsko-dalmatinske županije, Split, Kavanjinova 2/prizemlje.

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Grado o nivel equivalente.

Empleador: DOM ZDRAVLJA SPLITSKO - DALMATINSKE ŽUPANIJE.

Instrucciones para solicitar:

OsobniDolazak: Kavanjinova 2,  21000 Split

Zamolba: Kavanjinova 2,  21000 Split

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 28 de Marzo de 2024, y con identificador de la vacante:2479181.

Ver las 85 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de la salud › Médicos › Médicos generales ofertadas.