Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en Croacia > Médicos generales > Doktor/doktorica Medicine Radi Upućivanja Na Specijalizaciju Iz školske I Adolescentne Medicine

DOKTOR/DOKTORICA MEDICINE RADI UPUĆIVANJA NA SPECIJALIZACIJU IZ ŠKOLSKE I ADOLESCENTNE MEDICINE

Búsqueda en Croacia de Médicos generales

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de la salud › Médicos › Médicos generales.

Traducción de la profesión: Professionals › Health professionals › Medical doctors › Generalist medical practitioners.

Descripción de la oferta de trabajo:

Raspisuje se natječaj za prijem u radni odnos doktora medicine na neodređeno vrijeme i upućivanje na specijalizaciju iz:

  • školske i adolescentne medicine – 1 izvršitelj

Opći uvjeti koje prijavitelj mora ispunjavati su:

  • integrirani preddiplomski i diplomski studij zdravstvenog usmjerenja, akademskog naziva doktor medicine,
  • odobrenje za samostalan rad – licenca.

Uz pisanu prijavu na natječaj potrebno je dostaviti sljedeće dokaze o ispunjavanju uvjeta i dokumente:

  • životopis,
  • presliku dokaza o državljanstvu/domovnice,
  • presliku diplome Medicinskog fakulteta,
  • presliku potvrde o položenom stručnom ispitu,
  • presliku odobrenja za samostalan rad,
  • presliku prijepisa položenih ispita na studiju,
  • presliku potvrde o prosjeku ocjena tijekom studija te duljnini trajanja studija,
  • presliku nagrada za vrijeme studija,
  • presliku potvrde o statusu poslijediplomskog doktorskog studija,
  • popis objavljenih radova i kopije radova,
  • presliku ugovora o radu ako je pristupnik radio u primarnoj zdravstvenoj zaštiti/bolničkoj zdravstvenoj ustanovi,
  • elektronički zapis s podacima o radnom stažu i radnom odnosu Hrvatskog zavoda za mirovinsko osiguranje (ne stariju od 30 dana od dana objave natječaja).

Bodovanje i razgovor obavlja se samo za one pristupnike koji su podnijeli potpunu dokumentaciju.

Pristupnici koji su predali valjane prijave biti će pozvani na razgovor putem elektroničke pošte (obavezno navesti adresu elektroničke pošte u prijavi).

Prilikom odaziva na razgovor pristupnici su obvezni predočiti izvornike svih dokumenata.

Odabir kandidata vrši se sukladno kriterijima utvrđenim Pravilnikom o mjerilima za prijam specijalizanata (NN br. 83/15.).

Odluka o izboru objavit će se na oglasnoj ploči i na web stranici Zavoda (www.zzjzkzz.hr) najkasnije u roku od 20 dana od dana obavljenog razgovora s Povjerenstvom.

Pisane prijave na natječaj s prilozima podnose se na adresu: Zavod za javno zdravstvo Krapinsko-zagorske županije, I. G. Kovačića 1, Zlatar, s naznakom „Natječaj za specijalističko usavršavanje iz školske i adolescentne medicine“.

Natječaj je otvoren do popunjavanja radnog mjesta.

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Grado o nivel equivalente.

Empleador: ZAVOD ZA JAVNO ZDRAVSTVO Krapinsko - zagorske županije.

Instrucciones para solicitar:

Zamolba: I. G. Kovačića 1, 49250 Zlatar

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 16 de Abril de 2024, y con identificador de la vacante:2488528.

Ver las 101 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de la salud › Médicos › Médicos generales ofertadas.