Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en Croacia > Médicos generales > Doktor/ica Medicine Specijalizant/ica Infektologije

Empleo en Croacia de Médicos generales

Doktor/ica Medicine Specijalizant/ica Infektologije

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de la salud › Médicos › Médicos generales.

Traducción de la profesión: Professionals › Health professionals › Medical doctors › Generalist medical practitioners.

Descripción de la oferta de trabajo:

Raspisuje se javni natječaj za izbor kandidata i zasnivanje radnog odnosa na neodređeno radno vrijeme za specijalističko usavršavanje iz:

- jednu specijalizaciju iz infektologije,

2. Opći uvjeti koje pristupnici natječaja za odobrenje specijalizacije moraju ispunjavati su:

- radnik sa završenim integriranim preddiplomskim i diplomskim studijem zdravstvenog usmjerenja te odobrenje za samostalni rad.

3. Uz prijavu na natječaj pristupnici su dužni dostaviti preslike sljedećih dokumenata:

- životopis,

- dokaz o državljanstvu /domovnicu,

- presliku diplome,

- presliku uvjerenja o položenom stručnom ispitu, za pristupnike koji su studij medicine završili prije 1. srpnja 2013. godine

- presliku odobrenja za samostalni rad,

- potvrdu o nekažnjavanju ne stariju od 30 dana,

- presliku prijepisa položenih ispita na studiju,

- presliku potvrde o općem prosjeku ocjena tijekom studija te duljini trajanja studija,

- presliku nagrada za vrijeme studija,

- presliku potvrde o statusu poslijediplomskog doktorskog studija,

- popis objavljenih radova i kopije radova,

- presliku ugovora o radu ako je pristupnik radio u primarnoj zdravstvenoj zaštiti,

- presliku ugovora o radu ako je pristupnik radio bez specijalizacije u bolničkoj zdravstvenoj ustanovi,

- presliku rezultata psihološkog testiranja za sve specijalizacije, a za kirurške grane i presliku rezultata testiranja manualne spretnosti,

- potvrdu o radnom stažu iz koje se vidi početak i kraj radnog staža (elektronički zapis HZMO-a), ne stariju od dana objave natječaja.

Za posebne navode u prijavi na natječaj pristupnici su dužni dostaviti relevantnu dokumentaciju odnosno dokaze.

Kandidati koji ostvaruju pravo prednosti prilikom zapošljavanja prema posebnom zakonu, dužni su u prijavi na natječaj pozvati se na to pravo i priložiti svu potrebnu dokumentaciju propisanu zakonom kojom to pravo potvrđuju.

Pristupnici moraju predati onoliko prijava i kompleta natječajne dokumentacije za koliko se grana specijalizacija natječu.

Dokazi koji se dostavljaju ne moraju biti ovjereni, ali se izvornici svih dokumenata moraju predočiti prilikom razgovora sa Povjerenstvom za izbor specijalizanata.

4. Prijavljeni pristupnici koji dostave potpunu dokumentaciju bit će putem elektroničke pošte i web stranice Opće bolnice Virovitica pozvani na razgovor s Povjerenstvom za izbor specijalizanata u roku od 30 dana od isteka roka za prijavu na natječaj. Bodovanje i razgovor obavlja se samo za one kandidate koji su podnijeli potpunu i pravovaljanu dokumentaciju.

Odluku o izboru specijalizanata donosi ravnatelj ustanove na prijedlog Povjerenstva za izbor specijalizanata. Odluka o izboru specijalizanata javno će se objaviti na oglasnoj ploči i na mrežnoj stranici Opće bolnice Virovitica najkasnije u roku 20 dana od dana razgovora s Povjerenstvom.

Izabrani pristupnik zaključuje ugovor o radu na neodređeno vrijeme.

Na natječaj se u skladu s odredbom članka 13. Zakona o ravnopravnosti spolova („Narodne novine“ br. 82/08 i 69/17) mogu javiti osobe oba spola.

Kandidati koji ostvaruju pravo na prednost pri zapošljavanju sukladno odredbi članka 102. Zakona o hrvatskim braniteljima iz domovinskog rata („Narodne novine“ br. 121/17) uz prijavu su dužni, osim dokaza o ispunjavanju traženih uvjeta, priložiti i sve potrebne dokaze dostupne na poveznici Ministarstva hrvatskih branitelja https://branitelji.gov.hr/UserDocsImages/NG/12%20Prosinac/Zapo%C5%A1ljavanje/Popis%20dokaza%20za%20ostvarivanje%20prava%20prednosti%20pri%20zapo%C5%A1ljavanju.pdf

Kandidati koji ostvaruju pravo na prednost pri zapošljavanju sukladno odredbi članka 49. Zakona o civilnim stradalnicima iz Domovinskog rata („Narodne novine“ br. 84/21) uz prijavu su dužni, osim dokaza o ispunjavanju traženih uvjeta, priložiti i sve potrebne dokaze dostupne na poveznici Ministarstva hrvatskih branitelja https://branitelji.gov.hr/UserDocsImages/dokumenti/Nikola/popis%20dokaza%20za%20ostvarivanje%20prava%20prednosti%20pri%20zapo%C5%A1ljavanju%20Zakon%20o%20civilnim%20stradalnicima%20iz%20DR.pdf

Kandidati koji se pozivaju na pravo prednosti pri zapošljavanju sukladno Zakonu o profesionalnoj rehabilitaciji i zapošljavanju osoba s invaliditetom („Narodne novine“ br. 157/13, 152/14 i 39/18), dužni su uz prijavu na natječaj, osim dokaza o ispunjavanju traženih uvjeta, priložiti i sve dokaze o priznatom statusu osobe s invaliditetom sukladno Pravilniku o sadržaju i načinu vođenja očevidnika zaposlenih osoba s invaliditetom („Narodne novine“ br. 75/18).

Podnošenjem prijave na natječaj pristupnici natječaja daju suglasnost da Opća bolnica Virovitica kao voditelj zbirke osobnih podataka može prikupljati, koristiti i dalje obrađivati njihove osobne podatke u svrhu provedbe natječajnog postupka sukladno propisima koji uređuju zaštitu osobnih podataka.

Prijave na natječaj zajedno sa potrebnom dokumentacijom o ispunjavanju uvjeta natječaja, kandidati su dužni dostaviti u roku 10 dana od dana objave natječaja na web stranici Opće bolnice Virovitica na adresu:

Opća bolnica Virovitica

« Natječaj za zapošljavanje – s naznakom specijalizacije na koju se prijavljuje»

Ljudevita Gaja 21

33 000 Virovitica

Nepravodobne i nepotpune prijave neće se uzeti u razmatranje.

Opća bolnica Virovitica zadržava pravo poništiti natječaj ili dio natječaja odnosno ne odabrati niti jednog kandidata bez obveze obrazlaganja svoje odluke i bez ikakve odgovornosti prema pristupnicima.

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Grado o nivel equivalente.

Empleador: OPĆA BOLNICA VIROVITICA.

Instrucciones para solicitar:

Zamolba: Ljudevita Gaja 21, 33000 Virovitica

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 29 de Marzo de 2024, y con identificador de la vacante:2479746.

Ver las 90 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de la salud › Médicos › Médicos generales ofertadas.