Europeos.es : Inicio > Trabajo en Croacia > Médicos generales > Doktor/doktorica Medicine

DOKTOR/DOKTORICA MEDICINE. Croacia

Oferta de trabajo de Médicos generales en Croacia

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de la salud › Médicos › Médicos generales.

Traducción de la profesión: Professionals › Health professionals › Medical doctors › Generalist medical practitioners.

Descripción de la oferta de trabajo:

Na temelju članka 23. Statuta Doma zdravlja Vukovar, Sajmište 1, ravnatelj Doma zdravlja

raspisuje slijedeći

NATJEČAJ

ZA PRIJEM RADNIKA NA ODREĐENO VRIJEME ZA RADNO MJESTO

1. Doktor medicine, m/ž – 1 izvršitelj, za rad u ambulanti obiteljske medicine u Vukovaru, B. Zadre 1, zamjena za porodiljni dopust

Uvjeti: završen Medicinski fakultet, zdravstveni radnik VSS, doktor medicine

- radno iskustvo u struci: (odrađen pripravnički staž)

- odobrenje za samostalan rad od nadležne komore

- položen stručni ispit

- poznavanje rada na računalu

Uz pisanu zamolbu, koju je potrebno vlastoručno potpisati, kandidati su dužni priložiti dokaze o

ispunjavanju traženih uvjeta :

- životopis (vlastoručno potpisan),

- presliku diplome,

- presliku uvjerenja o položenom stručnom ispitu,

- presliku odobrenja za samostalan rad od nadležne komore

- presliku domovnice ,u slučaju da je kandidat iz zemlje – članice EU jednako vrijedan dokument

- potvrdu o stažu nadležne institucije ne starije od dana objave ovog oglasa

- presliku osobne iskaznice

- potvrdu o nekažnjavanju (ne stariju od dana objave oglasa)

Preslika tražene dokumentacije ne mora biti ovjerena, a kandidati su prije sklapanja pisanog ugovora dužni predočiti izvornike traženih dokumenata, kao i dostaviti uvjerenje o zdravstvenoj sposobnosti. Kandidatom prijavljenim na natječaj smatrat će se samo osoba koja podnese pravovremenu i urednu prijavu te koja ispunjava formalne uvjete iz natječaja.

Nepotpune, nepravovremene i nepotpisane prijave neće se razmatrati.

Na natječaj se pod ravnopravnim uvjetima mogu prijaviti osobe oba spola.

Kandidati koji ostvaruju pravo prednosti prilikom zapošljavanja na temelju posebnog zakona, dužni su u prijavi na natječaj pozvati se na to pravo, dostaviti dokaze o priznavanju posebnog statusa, priložiti svu propisanu dokumentaciju prema posebnom zakonu i dokaz o načinu prestanka rada kod prethodnog poslodavca, te ostvaruju prednost u odnosu na ostale kandidate samo pod jednakim uvjetima.

Kandidat/kinja koji/a može ostvariti pravo prednosti prilikom zapošljavanja u skladu s čl. 101. Zakona o pravima hrvatskih branitelja iz Domovinskog rata i članova njihovih obitelji

(NN 121/17 , 98/19 i 84/21), članku 48.f Zakona o zaštiti vojnih i civilnih invalida rata (Narodne novine broj 33/92, 77/92, 27/93, 58/93, 2/94, 76/94, 108,95, 108/96, 82/01, 103/03, 148/13,i 98/19) članku 47.Zakona o civilnim stradalnicima iz Domovinskog rata (Narodne novine broj 84/21), članku 9. Zakona o profesionalnoj rehabilitaciji i zapošljavanju osoba s invaliditetom (Narodne novine broj 157/13, 152/14, 32/20), dužan/a se u prijavi na javni natječaj pozvati na to pravo te ima prednost u odnosu na ostale kandidate samo pod jednakim uvjetima.

Kandidat/kinja koji/a se poziva na pravo pri zapošljavanju u skladu s člankom 101.Zakona o hrvatskim braniteljima iz Domovinskog rata i članovima njihovih obitelji i člankom 47. Zakona o civilnim stradalnicima iz Domovinskog rata uz prijavu na natječaj dužan/a je priložiti, osim dokaza o ispunjavanju traženih uvjeta i sve potrebne dokaze dostupne na poveznici Ministarstva hrvatskih branitelja: https://branitelji.gov.hr/zaposljavanje-843/843.

Kandidat/kinja koji/a poziva na pravo prednosti pri zapošljavanju u skladu s člankom 48.f Zakona o zaštiti vojnih i civilnih invalida rata, uz prijavu na oglas dužan/a je, osim dokaza o ispunjavanju traženih uvjeta, priložiti i rješenje ili potvrdu o priznatom pravu.

Kanditat/kinja koji/a se poziva na pravo prednosti pri zapošljavanju u skladu s člankom 9.Zakona o profesionalnoj rehabilitaciji i zapošljavanju osoba s invaliditetom uz prijavu na natječaj dužan/a je, osim dokaza o ispunjavanju traženih uvjeta, priložiti i dokaz o utvrđenom statusu osobe s invaliditetom.

Natječaj ostaje otvoren 8 dana od 18.04.2024 do 25.04.2024.godine

Prijave s potrebnom dokumentacijom dostavljaju se na adresu: DOM ZDRAVLJA VUKOVAR, SAJMIŠTE 1., s naznakom „ne otvaraj, natječaj doktor obiteljske medicine Vukovar - određeno “ .

Kandidati koji ispunjavaju formalne uvjete natječaja bit će pozvani na intervju, o čemu će kandidati biti obaviješteni.

Vrijeme i mjesto intervjua, bit će objavljeni na web-stranici Doma zdravlja Vukovar. Za kandidate koji ne pristupe testiranju smatrat će se da su povukli prijavu na natječaj i više se ne smatraju kandidatima.

O rezultatima natječaja kandidati će biti obaviješteni u zakonskom roku na internet stranicama Doma zdravlja Vukovar.

Dom zdravlja zadržava pravo poništenja natječaja djelomično ili u cijelosti bez posebnog obrazloženja.

Natječajnu dokumentaciju ne vraćamo.

DOM ZDRAVLJA VUKOVAR

ravnatelj:

Mr.sc.Zvonimir Gvozdanović,dr.med.dent.

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Grado o nivel equivalente.

Empleador: DOM ZDRAVLJA VUKOVAR.

Instrucciones para solicitar:

Zamolba: Vukovar, Sajmište 1

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 23 de Abril de 2024, y con identificador de la vacante:2491080.

Ver las 98 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de la salud › Médicos › Médicos generales ofertadas.