Europeos.es : Inicio > Empleo en Hungría > Asistentes de venta de tiendas y almacenes > Dohányárudai Eladó

Dohányárudai eladó. Kozep-Dunantul. Hungría

Trabajos en Kozep-Dunantul (Hungría) de Asistentes de venta de tiendas y almacenes

Clasificación del trabajo: Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados : Vendedores : Comerciantes y vendedores de tiendas y almacenes : Asistentes de venta de tiendas y almacenes.

Szolgáltatási és értékesítési foglalkozások : Értékesítési foglalkozások : Bolti eladók : Beosztott eladók

Descripción de la oferta de trabajo:

A(z) TABAK Team Korlátolt Felelősségű Társaság Dohányárudai eladó munkatársat keres tatabányai munkavégzésre munka törvénykönyve szerinti jogviszony keretében határozatlan időtartamra.

A munkáltató által elfogadható iskolai végzettségek: .

Munkarend, munkaidő beosztás: munkaidőkeret, foglalkoztatás kezdete, vége: 2018.02.28 - , állásegyeztetés helye és módja: ., Önéletrajz küldése a megadott email címre, illetve bővebb felvilágosítás Lévai Péternél a 06309011001 telefonszámon.

Speciális munkakörülmények:kereskedelmi végzettség, pénztárgépkezelői gyakorlat előny.

Precíz, pontos munkavégzés szükséges.

Ápolt megjelenés., Speciális követelmények:Bolti nyitvaratásnak megfelelő munkarend - 2 műszak - 2 havi munkaidőkeret

País del trabajo: Hungría.

Región: Közép-Dunántúl.

Ver 740 ofertas de trabajo en "Kozep-Dunantul" (Hungría).

Fecha de inicio: 27/02/2018.

Nº de vacantes: 2.

Experiencia: Hasta 1 año.

Se requieren cualificaciones profesionales: No.

Horas semanales: 40.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Determinado.

Empresa: TABAK Team Korlátolt Felelősségű Társaság.

Dirección: 2890 Tata, Ady E. utca 16..

Contacto: Antal Mercédes

Email: infoReemplazar por una arrobatabakteam.hu

Teléfono: ().

Ver las 3,872 ofertas de trabajo de Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados : Vendedores : Comerciantes y vendedores de tiendas y almacenes : Asistentes de venta de tiendas y almacenes ofertadas.