Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en Croacia > Profesores de universidades y de la enseñanza superior > 7. Viši Asistent / Viša Asistentica, Iz Područja Prirodnih Znanosti, Polje Fizika, Grana Nuklearna Fizika (teorijska)

Demanda en Croacia de Profesores de universidades y de la enseñanza superior

7. Viši Asistent / Viša Asistentica, Iz Područja Prirodnih Znanosti, Polje Fizika, Grana Nuklearna Fizika (teorijska)

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de la enseñanza › Profesores de universidades y de la enseñanza superior › Profesores de universidades y de la enseñanza superior.

Traducción de la profesión: Professionals › Teaching professionals › University and higher education teachers › University and higher education teachers.

Descripción de la oferta de trabajo:

Fakultetsko vijeće Sveučilišta u Zagrebu Prirodoslovno-matematičkog fakulteta (dalje u tekstu: PMF) na temelju članka 73. i 77. Statuta Fakulteta raspisuje

N A T J E Č A J

za izbor

7) suradnika na suradničko radno mjesto viši asistent, iz područja prirodnih znanosti, polje fizika, grana nuklearna fizika (teorijska), na određeno vrijeme, u punom radnom vremenu, uz uvjet probnog rada u trajanju od 6 mjeseci, za rad na projektu HRZZ „Relativistička nuklearna višečestična teorija u doba opažanja raznovrsnih signala (RELANUM)“ u Zavodu za teorijsku fiziku pri PMF-u, Fizičkom odsjeku – 1 izvršitelj

Ponude s dokazima o ispunjavanju uvjeta iz natječaja za točku 7) dostavljaju se isključivo putem mrežne poveznice:

UVJETI:

Na natječaj se, pod ravnopravnim uvjetima, imaju pravo javiti osobe oba spola.

Uz opće uvjete za zasnivanje radnog odnosa pristupnici na sve točke natječaja trebaju ispunjavati uvjete propisane Zakonom o visokom obrazovanju i znanstvenoj djelatnosti (NN 119/22).

Pristupnici uz prijavu na natječaj uz točku 7) natječaja prilažu: životopis, odgovarajuću diplomu, dokaz o državljanstvu.

Pristupnici uz prijavu pod točkom 7) trebaju ispunjavati sljedeće uvjete:

- doktorat iz područja prirodnih znanosti, polje fizika,

- imati zadovoljene uvjete koje propisuje HRZZ za zapošljavanje viših asistenata, a koji se nalaze na mrežnoj poveznici: https://hrzz.hr/provedba/zaposljavanje-na-hrzz-projekte/,

- prednost će imati pristupnici sa istraživačkim iskustvom u teorijskoj nuklearnoj fizici, a što se dokazuje popisom objavljenih radova u međunarodnim časopisima.

Pristupnik koji se prijavio na točku 7) a koji ostvaruje prednost pri zapošljavanju, temeljem posebnih propisa, dužan je u prijavi na natječaj pozvati se na to pravo, te uz prijavu na natječaj priložiti sve dokaze koje posebni propisi određuju za ostvarivanje prava na prednost pri zapošljavanju, te dokaze o ispunjavanju svih uvjeta odnosno nepostojanju zapreka koje posebni propis određuje za ostvarivanje prava prednosti. Takvi pristupnici ostvaruju prednost pri zapošljavanju po predmetnom natječaju u odnosu na ostale kandidate, pod istim uvjetima utvrđenim natječajem, na temelju uredne, potpune i pravovremene prijave na natječaj, pod uvjetom da zadovoljavaju sve uvjete natječaja.

Urednom i potpunom prijavom smatra se prijava koja sadrži sve podatke i priloge tražene u natječaju. Nepotpune, neuredne, te nepravovremene prijave neće se razmatrati, niti će podnositelji takvih prijava naknadno biti pozvani na dopunu iste.

PMF prikuplja i obrađuje osobne podatke pristupnika na natječaj za zasnivanje radnog odnosa u svrhu provjere kvalificiranosti i zadovoljavanja uvjeta natječaja, sukladno Odluci o prikupljanju, zaštiti i obradi osobnih podataka (KLASA: 035-01/18-01/5;URBROJ:251-58-10201-18-2).

Rok za podnošenje prijava na sve točke natječaja je 30 dana, po objavljivanju natječaja u "Narodnim novinama".

Rezultati natječajnog postupka objavit će se na službenoj internetskoj stranici PMF-a: www.pmf.unizg.hr (Natječaji).

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Grado o nivel equivalente.

Empleador: SVEUČILIŠTE U ZAGREBU, PRIRODOSLOVNO - MATEMATIČKI FAKULTET.

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 07 de Abril de 2024, y con identificador de la vacante:2484072.

Ver las 54 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de la enseñanza › Profesores de universidades y de la enseñanza superior › Profesores de universidades y de la enseñanza superior ofertadas.