Europeos.es : Inicio > Trabajo en República Checa > Profesionales en derecho > Dluhový Poradce/kyně, Ostatní Specialisté V Oblasti Práva A Příbuzných Oblastech Jinde Neuvedení

Dluhový poradce/kyně, Ostatní specialisté v oblasti práva a příbuzných oblastech jinde neuvedení

Vacante de Profesionales en derecho en República Checa (Olomoucký kraj)

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales en derecho, en ciencias sociales y culturales : Profesionales en derecho : Profesionales en derecho no clasificados bajo otros epígrafes.

Specialisté : Specialisté v oblasti právní, sociální, kulturní a v příbuzných oborech : Specialisté v právní oblasti a pracovníci v příbuzných oborech : Specialisté v právní oblasti a pracovníci v příbuzných oborech jinde neuvedení

Descripción de la oferta de trabajo:

Nástup možný dohodou, doba určitá s možností prodloužení.

Dluhové poradenství zahrnuje: práci s lidmi, kteří vlastními silami nestačí na řešení dluhové situace; mapování závazků, zjišťování příčin zadlužení, poskytování informací o právech ve vymáhacím procesu, individuální přístup s ohledem na informování o možnostech řešení; zastavování neplatných rozhodčích doložek, exekucí, psaní návrhů na oddlužení, spolupráce s externím právním oddělením Požadavky: Kurz pracovníka v soc. sl., nebo vzdělání dle zákona o sociálních službách 108/2006 Sb. výhodou, ne podmínkou.

Posuzujeme i praxi, či případné ekonomické vzdělání.

Nabízíme: pravidelné porady mezipobočkového dluhového týmu v Praze; Možnost seberealizace v renomované neziskové organizaci; Práci v profesionálním a přátelském týmu; Průběžnou individuální a týmovou supervizi; Možnost dalšího vzdělávání a studijního volna, 5 týdnů dovolené Zájemci se mohou hlásit: - zasláním životopisu (CV) na email: marek.kroupaclovekvtisni.cz , Dovolená navíc - - 5 týdnů

Servicio de empleo de origen: MPSV, Servicios Públicos de Empleo, República Checa.

Región: Olomoucký kraj.

Ver 378 ofertas de trabajo en "Olomoucký kraj" (República Checa).

Fecha de inicio: 30/06/2018.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: No se precisa.

Nivel educativo requerido: Formación técnica avanzada.

Carnet de conducir: No.

Alojamiento facilitado: No.

Traslado incluido: No.

Se requieren cualificaciones profesionales: No.

Comidas incluidas: No.

Horas semanales: 40.

Salario: 18000.0 CZK mínimo y 22000.0 CZK máximo (Bruto Mensualmente).

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Determinado.

Cómo solicitar el puesto: Marek Kroupa

Empresa: Člověk v tísni, o.p.s..

Contacto: Marek Kroupa

Email: marek.kroupaclovekvtisni.cz

Ver las 110 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales en derecho, en ciencias sociales y culturales : Profesionales en derecho : Profesionales en derecho no clasificados bajo otros epígrafes ofertadas.