Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en Croacia > Operadores de maquinaria agrícola y forestal móvil > Vozač/ica

VOZAČ/ICA. Croacia

Demanda de Operadores de maquinaria agrícola y forestal móvil en Croacia

Clasificación del trabajo: Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores › Conductores de vehículos y operadores de equipos pesados móviles › Operadores de equipos pesados móviles › Operadores de maquinaria agrícola y forestal móvil.

Traducción de la profesión: Plant and machine operators and assemblers › Drivers and mobile plant operators › Mobile plant operators › Mobile farm and forestry plant operators.

Descripción de la oferta de trabajo:

Zapošljavamo u podružnici Robni terminali Zagreb

jednog (1) izvršitelja koji će obavljati poslove radnog mjesta:

Vozač (m/ž)

Što nudimo?

•ugovor o radu na neodređeno vrijeme uz probni rad u trajanju od 3 mjeseca

•mjesečnu bruto plaću u iznosu 1.259,87 € + dodatne mjesečne primitke u neto iznosu 176,66 €

•plaćenu godišnju kartu za gradski i međugradski prijevoz

•dodatnu godišnju nagradu, regres, božićnicu, dar za djecu mlađu od 15 godina povodom Sv. Nikole te dar u naravi za Uskrs

•sva ostala prava prema Kolektivnom ugovoru koji možete pronaći na linku: www.zgh.hr.

Mjesto rada: Zagreb

Opis poslova:

•obavlja poslove vozača traktora, odvozi komunalni otpad sa objekata do centralne preše u krugu društva

•pomaže u održavanju zelenih površina /košnja trave

•odgovoran je za pravilno rukovanje traktorom i ostalim strojevima

•prema potrebi posla radi pomoćne poslove na održavanju objekata

Uvjeti za obavljanje poslova:

•zdravstvena sposobnost za obavljanje navedenih poslova

Posebna osposobljavanja: ukoliko kandidat ne zadovoljava traženi uvjet osposobljenosti za rukovanje navedenim sredstvima rada, u slučaju zasnivanja radnog odnosa dužan ih je steći unutar utvrđenog roka od dana zapošljavanja.

Trajanje potrebe: rad na neodređeno vrijeme uz probni rad u trajanju od 3 mjeseca

Potrebna stručna sprema: KV/SSS

Prethodno radno iskustvo: 1 godina

Dodatno potrebna znanja i vještine:

•vozačka dozvola B, F kategorije

•upravljanje i rukovanje samohodnim strojevima na mehanizirani pogon – kosilica trave, oprema

za održavanje čistoće kruga, rolo kontejneri za komunalni otpad, razni ručni alati

Dokazi uz ponude:

•zamolba/ životopis

•preslika vozačke dozvole

Način i rokovi za podnošenje ponuda:

Rok za dostavu ponuda je 10 dana, a ponude se podnose na urudžbeni ured ili poštom preporučeno na adresu: Zagrebački holding d.o.o.

Sektor za upravljanje ljudskim potencijalima

Ulica grada Vukovara 41, Zagreb

s naznakom „Prijava za radno mjesto vozač u podružnici Robni terminali Zagreb”.

Ostale napomene:

Urednom ponudom smatra se ponuda koja sadrži sve podatke i priloge navedene u javnom natječaju. Nepotpune i nepravodobno pristigle ponude neće se razmatrati.

Pozivaju se osobe koje prema posebnim propisima ostvaruju pravo prednosti pri zapošljavanju, da se u prijavi na natječaj pozovu na to pravo, pri čemu moraju priložiti propisane dokaze o svom statusu, na temelju Zakona o hrvatskim braniteljima iz Domovinskog rata i članovima njihovih obitelji („Narodne novine“ br. 121/17, 98/19. i 84/21), Zakona o civilnim stradalnicima iz Domovinskog rata („Narodne novine“ br. 84/21) te Zakona o profesionalnoj rehabilitaciji i zapošljavanju osoba s invaliditetom („Narodne novine“ br. 157/13, 152/14, 39/18. i 32/20).

Više o dokazima potrebnima za ostvarivanje prava prednosti pri zapošljavanju sukladno Zakonu o hrvatskim braniteljima iz Domovinskog rata i članovima njihovih obitelji na stranicama Ministarstva hrvatskih branitelja: https://lnkd.in/dsWM-j_p SidroSidroSidroSidro

Više o dokazima potrebnima za ostvarivanje prava prednosti pri zapošljavanju sukladno Zakonu o civilnim stradalnicima iz Domovinskog rata na stranicama Ministarstva hrvatskih branitelja: https://lnkd.in/dJWqVe24SidroSidroSidroSidro

Zagrebački holding d.o.o. zadržava pravo poništenja natječaja te ne prihvatiti ni jednu dostavljenu ponudu.

Natječajna dokumentacija se ne vraća.

Više o poslovanju Zagrebačkog holdinga d.o.o. nalazi se na službenim internet stranicama https://www.zgh.hr/.

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Segundo ciclo de enseñanza secundaria.

Experiencia: 1 años.

Empleador: ZAGREBAČKI HOLDING d.o.o..

Instrucciones para solicitar:

Zamolba: Ulica grada Vukovara 41, Zagreb

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 22 de Abril de 2024, y con identificador de la vacante:2491962.

Ver las 5 ofertas de trabajo de Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores › Conductores de vehículos y operadores de equipos pesados móviles › Operadores de equipos pesados móviles › Operadores de maquinaria agrícola y forestal móvil ofertadas.