Dispečer výroby - plánovač, Úředníci ve výrobě

Búsqueda en Středočeský kraj (República Checa) de Empleados de servicios de apoyo a la producción

Clasificación del trabajo: Personal de apoyo administrativo : Empleados contables y encargados del registro de materiales : Empleados encargados del registro de materiales y de transportes : Empleados de servicios de apoyo a la producción.
Úředníci : Úředníci pro zpracování číselných údajů a v logistice : Úředníci v logistice : Úředníci ve výrobě.

Descripción de la oferta de trabajo:

Hledáte dlouhodobou a stabilní práci? Jste pracovitý/á, máte přirozenou autoritu a již jste se zabýval/a plánováním výroby? Pak hledáme přesně Vás! Co Vás čeká: - Příprava a sestavování plánů výroby - denní aktualizace výrobních plánů - Řízení logistického toku výroby - Zapracovávání plánů výroby do interního programu SAP - Komunikace s obchodním oddělením - Spolupráce s ostatními odděleními - výroba, logistika - Řízení menšího týmu lidí (expedice) Co od Vás potřebujeme: - SŠ vzdělání - nejlépe technického směru Zkušenosti s řízením a plánováním výroby min.

1 rok - Zkušenost s řízením lidí - Znalost programu SAP a Microsoft Office - Analytické a systémové myšlení - Komunikační a organizační dovednosti Co vám můžeme nabídnout: - Zaměstnání na HPP ve významné společnosti s dlouholetou tradicí - Zajímavou práci - Balíček zaměstnaneckých benefitů (příspěvek na důchodové pojištění, příspěvky na masáže, výrazné slevy na produkty společnosti, příspěvky na rekreaci, apod.) - Možnost kariérního růstu - Adaptační zaškolení, včetně školení na naše produkty - Místo výkonu práce – Poděbrady - Nástup dle dohody Zaujala Vás tato pozice? Pošlete nám obratem Váš životopis.

Nebo se dostavte osobně k pohovoru každý pracovní den od 9,00 - 11,00 hodin.

Případně mě kontaktujte na čísle: 325 602

Servicio de empleo de origen: MPSV, Servicios Públicos de Empleo, República Checa.

Región: Středočeský kraj.

Ver 359 ofertas de trabajo en "Středočeský kraj" (República Checa).

Fecha de inicio: 11/02/2018.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: No se precisa.

Nivel educativo requerido: Formación técnica superior.

Carnet de conducir: No.

Alojamiento facilitado: No.

Traslado incluido: No.

Se requieren cualificaciones profesionales: No.

Comidas incluidas: No.

Horas semanales: 37.5.

Salario: 23000.0 CZK mínimo y 35000.0 CZK máximo (Bruto Mensualmente).

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Indefinido.

Cómo solicitar el puesto:
Mgr. Kateřina Horsinková

Empresa: Crystal BOHEMIA, a.s..

Contacto: Mgr. Kateřina Horsinková

Email: personalniReemplazar por una arrobacrystal-bohemia.com

Teléfono: +420 325 602 216.

Ver las 260 ofertas de trabajo de Personal de apoyo administrativo : Empleados contables y encargados del registro de materiales : Empleados encargados del registro de materiales y de transportes : Empleados de servicios de apoyo a la producción ofertadas.