DISPEČER / SPEDITÉR, Dopravní dispečeři. Liberecký kraj

Trabajos de Empleados de servicios de transporte en República Checa (Liberecký kraj)

Clasificación del trabajo: Personal de apoyo administrativo : Empleados contables y encargados del registro de materiales : Empleados encargados del registro de materiales y de transportes : Empleados de servicios de transporte.
Úředníci : Úředníci pro zpracování číselných údajů a v logistice : Úředníci v logistice : Úředníci v dopravě a přepravě.

Descripción de la oferta de trabajo:
Pro naši pobočku v Liberci hledáme kolegu pro zajišťování vnitrostátní a mezinárodní přepravy. Náplní práce bude spediční činnost, plánování tras, disponování vozidel a administrativa s tím spojená, komunikace s tuzemskými a zahraničními zákazníky, koordinace v rámci dispečerského týmu a skladu. Požadujeme: - SŠ s maturitou, zaměření nerozhoduje - příjem a zadávání objednávek do systému - odbavování zásilek depa, komunikace s řidiči - kontrola průběhu přepravy zásilek a doručení - komunikace se zákazníky - úzká spolupráce se skladem - jedná se o práci PO-PÁ (víkendy volné) - praxe v dopravě výhodou - znalost NJ ústní i písemnou formou - samostatná práce s PC - MS Office - aktivní přístup ke splnění svěřených úkolů, kontrola a evidence své práce Nabízíme: - perspektivní práci v moderním zázemí silné zahraniční společnosti, dlouhodobou pracovní kariéru a seriózní přístup - kompletně technicky vybavené pracoviště (vč. dopravního SW) - odpovídající finanční ohodnocení, pevný plat + prémie - 5 týdnů dovolené - systém firemního vzdělávání - výrazně levnější volání pro rodinu a blízké se zvýhodněným programem volání s O2 Životopis na tomas.laznaReemplazar por una arrobaemons.cz nebo volat na 606 041 035

Servicio de empleo de origen: MPSV, Servicios Públicos de Empleo, República Checa.

Región: Liberecký kraj.

Ver 203 ofertas de trabajo en "Liberecký kraj" (República Checa).

Fecha de inicio: 29/10/2017.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: Véase la descripción.

Nivel educativo requerido: Formación técnica superior.

Lenguas exigidas: alemán: (sobresaliente) .

Carnet de conducir: No.

Alojamiento facilitado: No.

Traslado incluido: No.

Se requieren cualificaciones profesionales: No.

Comidas incluidas: No.

Horas semanales: 40.

Salario: 24000.0 CZK mínimo y 27000.0 CZK máximo (Bruto Mensualmente).

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Indefinido.

Cómo solicitar el puesto:
Tomáš Lazna

Empresa: Emons Spedice s.r.o..

Contacto: Tomáš Lazna

Email: tomas.laznaReemplazar por una arrobaemons.cz

Teléfono: +420 606 041 035.

Ver las 220 ofertas de trabajo de Personal de apoyo administrativo : Empleados contables y encargados del registro de materiales : Empleados encargados del registro de materiales y de transportes : Empleados de servicios de transporte ofertadas.