Contrato de Empleados de servicios de transporte en República Checa (Moravskoslezský kraj)

Dispečer Nákladních Přeprav V Eu, Dopravní Dispečeři

Clasificación del trabajo: Personal de apoyo administrativo : Empleados contables y encargados del registro de materiales : Empleados encargados del registro de materiales y de transportes : Empleados de servicios de transporte.
Úředníci : Úředníci pro zpracování číselných údajů a v logistice : Úředníci v logistice : Úředníci v dopravě a přepravě.

Descripción de la oferta de trabajo:
Dispečer nákladních přeprav v EU Mladá, progresivně se rozvíjející přepravní společnost zabývající se expresní mezinárodní přepravou orientovanou na destinace FR, ES, PT, IT vyhlašuje výběrové řízení na pozici – dispečer přeprav pro pravidelné přepravy do a z výše uvedených destinací. Nabízíme: - Jistotu, stabilitu a férové jednání. - Příležitost k dalšímu rozvoji a kariérnímu růstu. - Při spolehlivosti a vysokém nasazení nadprůměrné ohodnocení Požadujeme: - bezúhonnost - spolehlivost - komunikativnost - vysoké pracovní tempo - ochotu se podřídit požadavkům firmy - systematičnost, pečlivost a analytické myšlení - rychlost v rozhodování - povědomí o místopisu a vzdálenostech destinací v zemích EU - talent kombinovat hmotnosti a rozměry ve vztahu ke skladnosti zásilek - obchodní zdatnost a dravost - Místo pracoviště: okraj Ostravy, cca 8 km z centra OV Nástup ihned. Výše uvedené požadavky jsou nutnou podmínkou. Praxe v tomto oboru je velkou výhodou. Prosíme vážné zájemce o tuto pozici, aby zaslali svůj životopis s motivačním dopisem na email: dispecerReemplazar por una arrobadp-express.com

Servicio de empleo de origen: MPSV, Servicios Públicos de Empleo, República Checa.

Región: Moravskoslezský kraj.

Ver 278 ofertas de trabajo en "Moravskoslezský kraj" (República Checa).

Fecha de inicio: 31/08/2017.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: No se precisa.

Nivel educativo requerido: Formación técnica superior.

Carnet de conducir: No.

Alojamiento facilitado: No.

Traslado incluido: No.

Se requieren cualificaciones profesionales: No.

Comidas incluidas: No.

Horas semanales: 40.

Salario: 30000.0 CZK mínimo y 40000.0 CZK máximo (Bruto Mensualmente).

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Indefinido.

Ver las 199 ofertas de trabajo de Personal de apoyo administrativo : Empleados contables y encargados del registro de materiales : Empleados encargados del registro de materiales y de transportes : Empleados de servicios de transporte ofertadas.