Europeos.es : Inicio > Empleo en República Checa > Empleados de servicios de transporte > Dispečer, Dopravní Dispečeři

Dispečer, Dopravní dispečeři. Středočeský kraj

Contrato en República Checa (Středočeský kraj) de Empleados de servicios de transporte

Clasificación del trabajo: Personal de apoyo administrativo › Empleados contables y encargados del registro de materiales › Empleados encargados del registro de materiales y de transportes › Empleados de servicios de transporte.

Traducción de la profesión: Úředníci › Úředníci pro zpracování číselných údajů a v logistice › Úředníci v logistice › Úředníci v dopravě a přepravě.

Descripción de la oferta de trabajo:

Pracovní pozice - dispečer.

Požadujeme:

- min.středoškolské vzdělání s maturitou,

- organizační a komunikační dovednosti,

- orientace na zákazníka a kvalitu služeb,

- praxe v oboru dopravy výhodou.

Náplň práce:

- organizace a řízení svěřené flotily vozidel,

- komunikace se zákazníky, zajištění jejich požadavků,

- komunikace s řidiči, přidělování práce,

- kontrola kvality práce řidičů ( dodržení trasy, spotřeba PHM, péče o vozidlo),

- odpovědnost za personální oblast svého kolektivu řidičů.

Nabízíme:

- zajímavou, samostatnu a různorodou práci ve stabilní a rozvíjející se společnosti,

- motivující mzdové ohodnocení,

- zázemí a benefity velké společnosti,

- stabilizační půjčka

- příspěvek na penzijní připojištění,

- sociální program,

- výhodné mobilní tarify, slevy na zboží a služby,

- cestování firemními autobusy zdarma i pro rodinné příslušníky.

Zaměstnannecké výhody:

- úhrada pojistky z výkonu povolání,

- mobilní telefon + SIM karta s hrazeným tarifem vč. internetu,

- cestování firemními autobusy zdarma,

- firemní půjčka,

- příspěvek na dětský tábor atd.

Telefonický kontakt možný Po - Pá 7:00 - 14:00hod.

Región: Středočeský kraj.

Ver 262 ofertas de trabajo en "Středočeský kraj" (República Checa).

Número de puestos: 1.

Empleador: ČSAD Slaný s.r.o..

Obraťte se na kontaktní osobu. Petr Král. Tel.: +420 606 052 981. E-mail: personalniicomtransport.cz .

Forma de contacto:

  • Teléfono: +420 +420 606 052 981
  • Correo electrónico: personalniicomtransport.cz

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 14 de Enero de 2022, y con identificador de la vacante:23730140723.

Ver las 51 ofertas de trabajo de Personal de apoyo administrativo › Empleados contables y encargados del registro de materiales › Empleados encargados del registro de materiales y de transportes › Empleados de servicios de transporte ofertadas.