Europeos.es : Inicio > Empleo en República Checa > Empleados de servicios de transporte > Dispečer/ka, Dopravní Dispečeři

DISPEČER/KA, Dopravní dispečeři. Liberecký kraj

Trabajo en Liberecký kraj (República Checa) de Empleados de servicios de transporte

Clasificación del trabajo: Personal de apoyo administrativo : Empleados contables y encargados del registro de materiales : Empleados encargados del registro de materiales y de transportes : Empleados de servicios de transporte.

Úředníci : Úředníci pro zpracování číselných údajů a v logistice : Úředníci v logistice : Úředníci v dopravě a přepravě

Descripción de la oferta de trabajo:

Náplň práce:

-Řídí činnost cestmistrovství ve své pracovní době

-Vyřizuje dotazy třetích osob volajících na dispečerskou linku v rámci zimní údržby

-Odpovídá za sjízdnost silnic v zimním období v oblasti Jilemnice

-Vede předepsanou dokumentaci k průběhu dispečerské služby zimní údržby a skladového hospodářství střediska

-Sleduje vývoj a předpovědi počasí

-Zaznamenává údaje do elektronického deníku zimní údržby

-Řídí nasazení posádek a mechanizmů v závislosti na vývoji počasí a stavu komunikací

-Zajišťuje dispečerko-zpravodajskou službu formou hlášení v internetové aplikaci

-Soustřeďuje informace o sjízdnosti na příslušném území a vyhodnocuje jejich význam pro výkon zimní údržby

Požadujeme:

-SOU/SŠ

-Praxe na pozici dispečera výhodou

-Dobrou znalost oblasti Jilemnice a okolí

-Výborné komunikační dovednosti podmínkou

-Odolnost vůči stresu

-Časová flexibilita

-Samostatnost, spolehlivost, zodpovědnost, předvídavost

-Výborné organizační schopnosti

-ŘP sk. B

-Uživatelská znalost MS Office, internet

Nabízíme:

-Pracovní poměr od 1. 11. 2019 do 31. 3. 2020

-Práce v týdnu pouze noční směna (22:00 - 6:00)

-Práce o víkendu nebo ve svátek 12h směny

-Zajímavé platové ohodnocení

-Vhodné jako přivýdělek

-Práce na hlavní pracovní poměr, včetně výhod a benefitů zaměstnavatele

-5 týdnů dovolené

-Stravenky 120 Kč/den

-Sociální fond

-Místo výkonu práce: Krkonošská 785 - Hrabačov, Jilemnice

kontakt: e-mailem, telefonicky

Región: Liberecký kraj.

Ver 74 ofertas de trabajo en "Liberecký kraj" (República Checa).

Número de puestos: 1.

Tipo de puesto: Determinado.

Nivel educativo: Primer ciclo de enseñanza secundaria.

Con permiso de conducir: b.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Salario: mínimo 22000 (CZK mensual).

Empleador: Silnice LK a.s..

Obraťte se na kontaktní osobu. Ing. Mašková. Tel.: +420 602 129 843. E-mail: silnicelk.cz" rel="nofollow">martina.maskovasilnicelk.cz.

Forma de contacto:

  • Teléfono: +420 +420 602 129 843
  • Correo electrónico: martina.maskovasilnicelk.cz

Identificador de la vacante:16864420777.

Ver las 191 ofertas de trabajo de Personal de apoyo administrativo : Empleados contables y encargados del registro de materiales : Empleados encargados del registro de materiales y de transportes : Empleados de servicios de transporte ofertadas.