Europeos.es : Inicio > Trabajo en Eslovenia > Economistas > Direktor Službe Upravljanje Tveganj - M/ž

Trabajo de Economistas en Eslovenia

Direktor Službe Upravljanje Tveganj - M/ž

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales en derecho, en ciencias sociales y culturales : Especialistas en ciencias sociales y teología : Economistas.

Strokovnjaki/strokovnjakinje : Pravni strokovnjaki/pravne strokovnjakinje, strokovnjaki/strokovnjakinje družbenih ved, strokovnjaki/strokovnjakinje na področju kulture : Strokovnjaki/strokovnjakinje družbenih ved in poklici verskih delavcev/delavk : Ekonomisti/ekonomistke

Descripción de la oferta de trabajo:

EKONOMISTI, poskusno delo 6 mesecev, Določen čas, 48 mesecev, polni delovni čas, 40, ORGANIZIRANJE, VODENJE, PLANIRANJE, KOORDINIRANJE, SPREMLJANJE,  NADZOROVANJE IN PREVERJANJE DELA SLUŽBE, VODENJE SLUŽBE S POUDARKOM NA NASLEDNJIH POSLOVNIH PROCESIH: SKRB ZA CELOVIT SISTEM UPRAVLJANJA TVEGANJ V BANKE SLOVENIJE, S POUDARKOM NA UPRAVLJANJU FINANČNIH TVEGANJ, UPRAVLJANJE SISTEMA INFORMACIJSKE VARNOSTI,

ZAGOTAVLJANJE DELOVANJA SISTEMA ZA UPRAVLJANJE NEPREKINJENEGA POSLOVANJA. POVEZOVANJE DELA IN POROČANJE O DELU ODDELKA OŽJEMU VODSTVU TER SODELOVANJE Z OSTALIMI SLUŽBAMI/ODDELKI V BANKI, IZDELAVO SMERNIC ZA STRATEŠKI RAZVOJ SLUŽBE IN SPREMLJANJE IZVAJANJA TER ANALIZIRANJE POSLOVANJA SLUŽBE, SKRB ZA USPOSABLJANJE IN RAZVOJ ZAPOSLENIH, ZAGOTAVLJANJE IN IZVAJANJE USTREZNEGA INFORMIRANJA TER OCENJEVANJE USPEŠNOSTI DELAVCEV V SLUŽBI, DAJANJE POBUD IN SODELOVANJE PRI IZDELAVI OSNUTKOV, SPREMEMB IN DOPOLNITEV PREDPISOV IN NAVODIL S PODROČJA DELA SLUŽBE OZ. BANKE KOT CELOTE, SODELOVANJE IN ZASTOPANJE BANKE SLOVENIJE V OKVIRU DELOVNIH TELES EVROPSKEGA SISTEMA CENTRALNIH BANK OZIROMA EVROSISTEMA, SODELOVANJE Z DOMAČIMI, ECB/ESCB IN DRUGIMI INSTITUCIJAMI. V PROGRAMU DELA PREDSTAVITE VAŠ POGLED NA TRENUTNE IZZIVE PODROČJA UPRAVLJANJA RAZLIČNIH TVEGANJ OZ. KAKO VIDITE PRIHODNJI RAZVOJ SLUŽBE (DO 5 STRANI).

PO KONČANEM IZBIRNEM POSTOPKU BO SVET BANKE SLOVENIJE IMENOVAL DIREKTORJA SLUŽBE ZA ŠTIRI LETA S ŠEST MESEČNIM POSKUSNIM DELOM.

, Najmanj sedmo raven izobrazbe ekonomske ali druge ustrezne smeri (prejšnja univerzitetna izobrazba/druga bolonjska stopnja),najmanj pet let vodstvenih izkušenj na bančnem, finančnem ali drugem ustreznem področju,poznavanje sistemov za upravljanje finančnih in drugih tveganj v bančnem oz. finančnem okolju,

znanja s področja upravljanja informacijskih tveganj in kibernetskih groženj ter poznavanje standardov, aktivno znanje angleškega jezika, zaželeno znanje še enega tujega jezika, pridobljen certifikat FRM/CFA predstavlja prednost, samoiniciativnost, komunikativnost in odprtost za kooperativni dialog, jasno in argumentirano predstavljanje svojih mnenj in sposobnost učinkovitega delegiranja delovnih nalog sodelavcem, strateško taktične kompetence in druga managersko vodstvena znanja za vodenje ekipe visoko strokovnih sodelavcev,

evropska naravnanost, zaželene so izkušnje z delom v multikulturnem okolju, sposobnost sprejemanja odločitev upoštevajoč tveganja in pragmatičen pristop pri uvajanju novih pristopov in metod. Kandidati, ki bodo tekom izvedbe selekcijskega postopka prepoznani kot primerni, bodo povabljeni tudi na psihometrično testiranje.

Za opravljanje dela na razpisanem delovnem mestu se od izbranega kandidata zahteva potrdilo o nekaznovanosti ter potrdilo, da ni vložena pravnomočna obtožnica. Za navedeno delovno mesto je predvideno tudi varnostno preverjanje.

País del trabajo: Eslovenia.

Número de puestos: 1.

Tipo de puesto: Determinado.

Nivel educativo: Educación terciaria de ciclo corto.

Experiencia: 5 años.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Empleador: BANKA SLOVENIJE, SLOVENSKA CESTA 35, 1000 LJUBLJANA.

Instrucciones para solicitar:

Contact Person: . .
Contact Email: zaposlitvebsi.si

Identificador de la vacante:NM25814.

Ver las 201 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales en derecho, en ciencias sociales y culturales : Especialistas en ciencias sociales y teología : Economistas ofertadas.