Europeos.es : Inicio > Trabajo en Croacia > Ingenieros mecánicos > Diplomirani Strojarski Inženjer/diplomirana Strojarska Inženjerka

DIPLOMIRANI STROJARSKI INŽENJER/DIPLOMIRANA STROJARSKA INŽENJERKA

Oferta de empleo de Ingenieros mecánicos en Croacia

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales de las ciencias y de la ingeniería : Ingenieros (excluyendo electrotecnólogos) : Ingenieros mecánicos.

Professionals : Science and engineering professionals : Engineering professionals (excluding electrotechnology) : Mechanical engineers

Descripción de la oferta de trabajo:

Opis posla: nadziranje i kontrola tehnološkog procesa te sudjelovanje u njegovom unapređenju i promjeni sukladno dobroj proizvođačkoj praksi te kontroliranje svih tehnoloških parametara i sudjelovanje u izvršenju plana proizvodnje i razvoju novih proizvoda.

Uvjeti:

- kvalifikacija - VSS - strojarstvo

- poznavanje rada u CAD softverima

- poznavanje rada u MS Office-u

- izvrsno poznavanje engleskog jezika u govoru i pismu.

Od kandidata se očekuje da dobro radi u timu, podržava ostale članove tima i prihvaća podršku drugih.

Prednost - iskustvo rada sa 3D printerom i poznavanje tehnologija 3D printanja

Ukoliko ste se prepoznali u gore traženom pošaljite nam svoj životopis sa kontakt podacima na mail ured17brodgmail.com s naznakom: AP-strojarski inženjer.

Kontaktirati ćemo samo one kandidate koji uđu u uži izbor.

Prije prijave molim pročitati niže navedenu obavijest kandidatima :

1. Prijavom na natječaj kandidat daje voditelju obrade dobrovoljan , poseban , informiran i nedvosmislen pristanak da se dostavljeni osobni podaci obrađuju isključivo za potrebe ovog natječaja.

2. Voditelj obrade: ADMA PRO d.o.o., Matije Mesića 17, Gornja Vrba; ured17brodgmail.com

3. Kontaktni podaci službenika za zaštitu osobnih podataka: ADMA PRO d.o.o., Matije Mesića 17, Gornja Vrba; ured17brodgmail.com

4. Svrha obrade: selekcijski postupak radi donošenja odluke o zapošljavanju radnika

5. Pravna osnova: zasnivanje ugovora o radu temeljem Zakona o radu

6. Vremenski rok pohrane osobnih podataka : podaci dostavljeni tijekom natječaja čuvaju se do ispunjenja svrhe natječaja -odabira kandidata ili poništenja natječaja;

- ukoliko kandidat želi da osobni podaci i nakon završetka natječaja ostanu u arhivi voditelja obrade kao otvorena zamolba za posao za potrebe nekih budućih natječaja za posao, potrebno je da u životopisu za to izričito daju privolu

- kandidat ima pravo tražiti od voditelja obrade ispravak ili brisanje osobnih podataka ili ograničavanje obrade koja se odnosi na ispitanika, te druga prava vezano za dostavljene osobne podatke u skladu sa propisima

- kandidat ima pravo da u bilo kojem trenutku povuče privolu, a da to ne utječe na zakonitost obrade koja se temeljila na privoli prije nego što je ona povučena

Životopis je potrebno poslati na hrvatskom i engleskom jeziku.

Número de puestos: 1.

Tipo de puesto: Contrato.

Nivel educativo: Grado o nivel equivalente.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Otros beneficios: Gastos de viaje.

Empleador: ADMA-PRO d.o.o..

Ver las 281 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales de las ciencias y de la ingeniería : Ingenieros (excluyendo electrotecnólogos) : Ingenieros mecánicos ofertadas.