Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en Eslovenia > Profesionales de enfermería > Diplomirana Medicinska Sestra - Operacijska Medicinska Sestra - M/ž

DIPLOMIRANA MEDICINSKA SESTRA - OPERACIJSKA MEDICINSKA SESTRA - M/Ž

Ofertas de trabajo de Profesionales de enfermería en Eslovenia

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales de la salud : Profesionales de enfermería y partería : Profesionales de enfermería.

Strokovnjaki/strokovnjakinje : Zdravstveni strokovnjaki/zdravstvene strokovnjakinje : Strokovnjaki/strokovnjakinje za zdravstveno nego in babištvo : Strokovnjaki/strokovnjakinje za zdravstveno nego

Descripción de la oferta de trabajo:

ZDRAVSTVENI TEHNIK (ZELO ZAHTEVNA DELA), poskusno delo 4 mesece, Določen čas  oz. vrnitve delavke iz bolniške odsotnosti., polni delovni čas, 40, IZVAJANJE PERIOPERATIVNE ZDRAVSTVENE NEGE PACIENTA V OKVIRU AKTIVNOSTI IN KOMPETENC

-SODELOVANJE V ZDRAVSTVENEM TIMU V OKVIRU CELOSTNE OSKRBE PACIENTOV V OPERACIJSKI DEJAVNOSTI

-SODELOVANJE IN/ALI SAMOSTOJNO IZVAJANJE VSEH OPERATIVNO DIAGNOSTIČNO - TERAPEVTSKO - TEHNIČNIH POSEGOV IN DRUGIH SPECIFIČNIH AKTIVNOSTI OPERATIVNEGA TIMA

-PRIPRAVA PACIENTA NA OPERATIVNE, DIAGNOSTIČNE, TERAPEVTSKE POSEGE TER SODELOVANJE PRI IZVEDBI LE TEH

-PRIPRAVA OPERACIJSKE SOBE, MATERIALA, DELOVNIH PRIPOMOČKOV IN INŠTRUMENTOV ZA IZVEDBO OPERATIVNE, DIAGNOSTIČNE, TERAPEVTSKE POSEGE

- DEZINFEKCIJA, ČIŠČENJE INŠTRUMENTOV IN PRIPOMOČKOV, PRIPRAVA MATERIALA ZA STERILIZACIJO, IZVAJANJE HIGIENSKIH POSTOPKOV PO VISOKIH ASEPTIČNIH STANDARDIH ZA OPERATIVNO DEJAVNOST

-POMOČ IN NADZOR PRI IZVAJANJU ŽIVLJENJSKIH AKTIVNOSTI

- ZAGOTAVLJANJE VARNOSTI PACIENTA – OTROKA/MLADOSTNIKA

-SODELOVANJE PRI PSIHIČNI IN FIZIČNI PRIPRAVI PACIENTA - OTROKA/MLADOSTNIKA NA OPERATIVNI, DIAGNOSTIČNI ALI TERAPEVTSKI POSEG

-SODELOVANJE, IZVAJANJE SVETOVANJA PACIENTOM IN ZDRAVSTVENA VZGOJA OTROKOM/MLADOSTNIKOM IN NJIHOVIM STARŠEM

-VZDRŽEVANJE PROSTOROV, PRIPOMOČKOV IN APARATOV

-OSTALA DELA PO NAVODILIH NADREJENEGA IN V OKVIRU DELOKROGA ZA TO DELOVNO MESTO.

, Vloga mora vsebovati:

1.življenjepis, pri čemer je zaželeno, da je podan v obliki CV-Europass,

2.dokazilo o izpolnjevanju pogojev glede zahtevane stopnje izobrazbe,

3.vpis v Register izvajalcev zdravstvene in babiške nege,

4.licenco zdravstvene nege,

5.navedbo o dolžini odpovednega roka, v primeru, da je kandidat zaposlen pri drugem delodajalcu.

Kandidati naj vlogo skupaj z dokazili pošljejo na naslov: Splošna bolnišnica Jesenice, Vložišče, Cesta Maršala Tita 112, 4270 Jesenice ali na elektronski naslov: infosb-je.si. Kandidat s katerim bomo sklenili pogodbo o zaposlitvi mora biti cepljen za ošpice in hepatitis B.

País del trabajo: Eslovenia.

Número de puestos: 1.

Tipo de puesto: Determinado.

Nivel educativo: Educación terciaria de ciclo corto.

Experiencia: 2 años.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Empleador: SPLOŠNA BOLNIŠNICA JESENICE, Cesta maršala Tita 112 , 4270 JESENICE.

Instrucciones para solicitar:

Letter + CV to EMPLOYER
Contact Person: MUBI SABINA
Contact Phone: 04 58 68 216
Contact Email: kadrisb-je.si

Identificador de la vacante:NL22230.

Ver las 1,096 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales de la salud : Profesionales de enfermería y partería : Profesionales de enfermería ofertadas.