DIPLOMIRANA MEDICINSKA SESTRA/DIPL. ZDRAVSTVENIK-OPERACIJSKA MEDICINSKA SESTRA - M/Ž

Demanda de Profesionales de enfermería en Eslovenia (Osrednjeslovenska)

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales de la salud : Profesionales de enfermería y partería : Profesionales de enfermería.
Strokovnjaki/strokovnjakinje : Zdravstveni strokovnjaki/zdravstvene strokovnjakinje : Strokovnjaki/strokovnjakinje za zdravstveno nego in babištvo : Strokovnjaki/strokovnjakinje za zdravstveno nego.

Descripción de la oferta de trabajo:
ZDRAVSTVENIK (VISOKO ZAHTEVNA DELA), poskusno delo 6 mesecev, Nedoločen čas , polni delovni čas, 40 ur, NAČRTOVANJE, IZVAJANJE IN VREDNOTENJE PROCESA ZDRAVSTVENE NEGE PACIENTA Z RAZLIČNIMI BOLEZENSKIMI STANJI ZA VSA PODROČJA, OPERATIVNE DEJAVNOSTI V PROSTORIH POSEBEJ TEHNIČNO OPREMLJENIH ZA IZVAJANJE OPERATIVNE DEJAVNOSTI, NAČRTOVANJE, IZVAJANJE IN NADZOROVANJE HIGIENSKIH POSTOPKOV PO VISOKO ASEPTIČNIH STANDARDIH ZA OPERATIVNO DEJAVNOST TER NAČRTOVANJE, IZVAJANJE IN NADZOROVANJE UKREPOV ZA PREPREČEVANJE BOLNIŠNIČNIH OKUŽB. ZAGOTAVLJANJE ČISTEGA IN VARNEGA PACIENTOVEGA IN DELOVNEGA OKOLJA TER DELOVNIH PRIPOMOČKOV. DOKUMENTIRANJE POSTOPKOV ZDRAVSTVENE NEGE, MEDICINSKO TEHNIČNIH POSEGOV. PRIPRAVA MATERIALA ZA STERILIZACIJO, DELOVNIH PRIPOMOČK IN APARATUR IN SHRANJEVANJE ČISTEGA STERILNEGA MATERIALA TER NADZOR KAKOVOSTI POSTOPKOV STERILIZACIJE. VAROVANJE PODATKOV IN PACIENTOVIH PRAVIC. PRAKTIČNO USPOSABLJANJE IN MENTORSTVO NOVO SPREJETIM V OKVIRU DELOKROGA. UKREPANJE V NEPRIČAKOVANIH SITUACIJAH, NUDENJE NUJNE MEDICINSKE POMOČI V OKVIRU PRISTOJNOSTI. DRUGE NALOGE V SKLADU S POKLICNIMI AKTIVNOSTMI IN KOMPETENCAMI V ZDRAVSTVENI IN BABIŠKI NEGI., urejevalniki besedil - osnovno, delo s preglednicami - osnovno, angleški jezik razumevanje dobro, govorjenje dobro, pisanje dobro, hrvaški jezik razumevanje dobro, govorjenje dobro, pisanje dobro, slovenski jezik razumevanje tekoče, govorjenje tekoče, pisanje tekoče, USPOSOBLJENOST IZ TEMELJNIH POSTOPKOV OŽIVLJANJA, OBVLADOVANJA IN PREPREČEVANJA BOLNIŠNIČNIH OKUŽB. delovne izkušnje so zaželene., večizmensko

Servicio de empleo de origen: ZRSZ, Servicios Públicos de Empleo, Eslovenia.

País del trabajo: Eslovenia.

Región: Osrednjeslovenska.

Ver 1110 ofertas de trabajo en "Osrednjeslovenska" (Eslovenia).

Fecha de inicio: 13/01/2018.

Nº de vacantes: 3.

Experiencia: Hasta 1 año.

Nivel educativo requerido: Educación superior (incluida formación académica).

Carnet de conducir: Turismo de 8 plazas; camión de hasta 3,5 toneladas.

Traslado incluido: Si.

Se requieren cualificaciones profesionales: Si.

Comidas incluidas: Si.

Horas semanales: 40.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Indefinido.

Cómo solicitar: Carta y currículo al empresario.

Empresa: KIRURŠKI SANATORIJ ROŽNA DOLINA d.o.o..

Dirección: Rožna dolina, cesta IV 45 , 1000 LJUBLJANA.

Contacto: NAGODE RENATA

Email: renata.nagodeReemplazar por una arrobaksrd.si

Teléfono: 01 477 94 17.

Ver las 732 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales de la salud : Profesionales de enfermería y partería : Profesionales de enfermería ofertadas.