Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en Eslovenia > enfermero de práctica avanzada/enfermera de práctica avanzada > Strokovni Vodja V - Direktor Zdravstvene Nege - M/ž

STROKOVNI VODJA V - DIREKTOR ZDRAVSTVENE NEGE - M/Ž

Contrato en Savinjska (Eslovenia) de enfermero de práctica avanzada/enfermera de práctica avanzada

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de la salud › Profesionales de enfermería y partería › Profesionales de enfermería › enfermero de práctica avanzada/enfermera de práctica avanzada.

Traducción de la profesión: Strokovnjaki/strokovnjakinje › Zdravstveni strokovnjaki/zdravstvene strokovnjakinje › Strokovnjaki/strokovnjakinje za zdravstveno nego in babištvo › Strokovnjaki/strokovnjakinje za zdravstveno nego.

Descripción de la oferta de trabajo:

VODJA ZDRAVSTVENE NEGE/OSKRBE, poskusno delo 4 mesece, Nedoločen čas , polni delovni čas, 40, SAMOSTOJNO NAČRTOVANJE, ORGANIZIRANJE, IZVAJANJE IN KONTROLA NAD DELOVANJEM CELOTNEGA PODROČJA ZDRAVSTVENO NEGOVALNE SLUŽBE. SAMOSTOJNO PLANIRANJE IN ORGANIZIRANJE PROCESOV ZDRAVSTVENE NEGE. NAČRTOVANJE, ORGANIZIRANJE IN KOORDINIRANJE DELA MED NEGOVALNIM TIMOM, AMBULANTO, DELOVNIM TERAPEVTOM, FIZIOTERAPEVTOM IN ZDRAVNIKI TER OSTALIMI ORGANIZACIJSKIMI ENOTAMI . STROKOVNI NADZOR NAD IZVAJANJEM NALOG ZDRAVSTVENE NEGE IN OSKRBE. ORGANIZIRANJE STROKOVNEGA USPOSABLJANJA DELAVCEV ZDRAVSTVENO NEGOVALNE SLUŽBE, NADZOR NAD IZOBRAŽEVANJEM PRIPRAVNIKOV IN NAD DRUGIMI OBLIKAMI IZOBRAŽEVANJA. NADZOR NAD USTREZNOSTJO POBO DOKUMENTOV IN OSTALE DOKUMENTACIJE ZA VARNO DELO ZDRAVSTVENE STROKE. SODELOVANJE S STANOVALCI DOMA, NJIHOVIMI SVOJCI IN ZUNANJIMI INSTITUCIJAMI. VZPOSTAVITEV IN KONTROLA IZVAJANJA VSEH INTERNIH SMERNIC SKUPINE SENECURA. SPREMLJANJE ZAKONODAJE NA PODROČJU ZDRAVSTVENE NEGE, RAZVOJA DEJAVNOSTI IN UVAJANJE NOVOSTI. ORGANIZIRANO ZBIRANJE PODATKOV, VODENJE EVIDENC IN IZDELAVA POROČIL . PRIPRAVA PLANOV NABAVE OPREME, INVENTARJA, ZAŠČITNIH SREDSTEV IN MATERIALA ZA POTREBE ZDRAVSTVENE NEGE. SODELOVANJE PRI NAČRTOVANJU LETNEGA PRORAČUNA V SODELOVANJU Z DIREKTORJEM. SODELOVANJE Z REGIONALNIM DIREKTORJEM IN VODJO KAKOVOSTI V SKUPINI SENECURA. SODELOVANJE Z ZUNANJIMI INSTITUCIJAMI IZ PODROČJA ZDRAVSTVA, IZOBRAŽEVANJA IN INSTITUCIJ NADZORA . PRIPRAVLJENOST, DA SE V NUJNIH PRIMERIH ODZOVE NA KLIC OD DOMA. DRUGA DELA PO NALOGU NADREJENIH

, VELJAVNA LICENCA IN VPIS V REGISTER IZVAJALCEV ZDRAVSTVENE IN BABIŠKE NEGE, dopoldan

País del trabajo: Eslovenia.

Región: Savinjska.

Ver 267 ofertas de trabajo en "Savinjska" (Eslovenia).

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Educación terciaria de ciclo corto.

Experiencia: 3 años.

Con permiso de conducir: b.

Empleador: SeneCura Dom starejših občanov Vojnik d.o.o., Cesta v Tomaž 6 A, 3212 VOJNIK.

Instrucciones para solicitar:

Letter + CV to EMPLOYER
Contact Person: BOBNIČ LIDIJA
Contact Phone: 03 780 42 10
Contact Email: kadri.vojniksenecura.si

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 20 de Abril de 2024, y con identificador de la vacante:PF63478.

Ver las 157 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de la salud › Profesionales de enfermería y partería › Profesionales de enfermería › enfermero de práctica avanzada/enfermera de práctica avanzada ofertadas.