Europeos.es : Inicio > Empleo en Eslovenia > Profesionales de enfermería > Diplomirana Medicinska Sestra - M/ž

Empleo en Eslovenia de Profesionales de enfermería

Diplomirana Medicinska Sestra - M/ž

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales de la salud : Profesionales de enfermería y partería : Profesionales de enfermería.

Strokovnjaki/strokovnjakinje : Zdravstveni strokovnjaki/zdravstvene strokovnjakinje : Strokovnjaki/strokovnjakinje za zdravstveno nego in babištvo : Strokovnjaki/strokovnjakinje za zdravstveno nego

Descripción de la oferta de trabajo:

STROKOVNJAKI ZA ZDRAVSTVENO NEGO, poskusno delo , Določen čas  oz. zaključitve bolniške odsotnosti, polni delovni čas, 40, VODENJE, ORGANIZIRANJE IN OCENJEVANJE USPEŠNOSTI DELA DELAVCEV ODDELKA IN PREDLAGANJE VODJI ZDRAVSTVENO NEGOVALNE SLUŽBE TER ZAGOTAVLJANJE POGOJEV ZA DELO, SODELOVANJE PRI PROGRAMIRANJU DELA ZDRAVSTVENO NEGOVALNEGA PROCESA ODDELKA IN NAČRTOVANJE DELA, UVAJANJE NOVIH DELAVCEV, ŠTUDENTOV IN DIJAKOV V DELO IN SODELOVANJE PRI IZVAJANJU VZGOJNO-IZOBRAŽEVALNEGA PROCESA ODDELKA, KOORDINACIJA IN NAČRTOVANJE DELA V ZAVODU, STROKOVNO DOKUMENTIRANJE PODATKOV O OSKRBOVANCU IN RAČUNALNIŠKO UREJANJE TE DOKUMENTACIJE, SODELOVANJE PRI IZVAJANJU ZAHTEVNEJŠIH MEDICINSKO TEHNIČNIH POSEGOV (MOČNO PRIZADETI BOLNIKI, IZJEMNA STANJA, ITD.), ASISTENCA  ZDRAVNIKOM PRI PREISKAVAH STANOVALCEV IN DIAGNOSTIČNIH POSEGIH, IZVAJANJE ZAHTEVNEJŠIH FAZ ZDRAVSTVENE NEGE OZ.

NEGOVANJE RIZIČNIH STANOVALCEV IN SPROTNA EVALVACIJA TER POROČANJE, ODVZEM IN PRAVILNO RAVNANJE Z ODVZETIMI MATERIALI, PRIPRAVA IN APLIKACIJA ZDRAVIL, NADZOR NAD STERILNIM MATERIALOM IN KONTROLO STERILIZACIJE, SODELOVANJE Z ZDRAVNIKI SPECIALISTI, NAROČANJE INKONTINENČNEGA MATERIALA ZA STANOVALCE IN NADZOR NAD SMOTRNO PORABO, SODELOVANJE PRI PRIPRAVI JEDILNIKOV, PRIPRAVA MESEČNEGA RAZPOREDA DELA, SPREMLJANJE STANOVALCEV IZVEN ZAVODA, ORGANIZIRANJE PREVOZA IN SPREMSTVA STANOVALCEV IZVEN ZAVODA, VZDRŽEVANJE DEPOJA IN PRIPOMOČKOV NA ODDELKU, NAROČANJE IN EVIDENCA ZDRAVIL NA ODDELKU,DRUGE NALOGE PO NAVODILU NADREJENEGA V SKLADU S STROKOVNO USPOSOBLJENOSTJO V OKVIRU ISTE VRSTE DEL., opravljeno pripravništvo in strokovni izpit,

País del trabajo: Eslovenia.

Número de puestos: 1.

Tipo de puesto: Determinado.

Nivel educativo: Educación terciaria de ciclo corto.

Experiencia: 2 años.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Empleador: DOM UPOKOJENCEV POLZELA, Pot v Šenek 7 , 3313 POLZELA.

Instrucciones para solicitar:

Letter + CV to EMPLOYER
Contact Person: JERMAN ŠPELA
Contact Phone: 03 703 34 00
Contact Email: spela.jermandupolzela.si

Identificador de la vacante:NR04124.

Ver las 955 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales de la salud : Profesionales de enfermería y partería : Profesionales de enfermería ofertadas.