Europeos.es : Inicio > Empleo en Eslovenia > enfermero de práctica avanzada/enfermera de práctica avanzada > Diplomirana Medicinska Sestra V Dializi - M/ž

DIPLOMIRANA MEDICINSKA SESTRA V DIALIZI - M/Ž. Gorenjska

Trabajos en Gorenjska (Eslovenia) de enfermero de práctica avanzada/enfermera de práctica avanzada

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de la salud › Profesionales de enfermería y partería › Profesionales de enfermería › enfermero de práctica avanzada/enfermera de práctica avanzada.

Traducción de la profesión: Strokovnjaki/strokovnjakinje › Zdravstveni strokovnjaki/zdravstvene strokovnjakinje › Strokovnjaki/strokovnjakinje za zdravstveno nego in babištvo › Strokovnjaki/strokovnjakinje za zdravstveno nego.

Descripción de la oferta de trabajo:

ZDRAVSTVENIK (VISOKO ZAHTEVNA DELA), poskusno delo 3 mesece, Nedoločen čas , polni delovni čas, 40, OPIS DELA:

- IZVAJANJE TEMELJNIH AKTIVNOSTI IN KOMPETENC V OKVIRU STROKE ZDRAVSTVENE NEGE (ZN) NA PODROČJU HEMODIALIZE (HD), PERITONEALNE DIALIZE (PD) IN TRANSPLANTACIJE (TX)

- IZVAJANJE AKTIVNOSTI IN INTERVENCIJ ZDRAVSTVENE NEGE, KI SODIJO V KOMPETENCE TEHNIKA ZDRAVSTVENE NEGE

- UGOTAVLJANJE POTREB, NAČRTOVANJE, IZVAJANJE, VREDNOTENJE IN DOKUMENTIRANJE ZN PRI PACIENTIH VKLJUČENIH V PROGRAM KRONIČNE HD, PD IN TX

- SODELOVANJE IN IZVAJANJE RAZLIČNIH DIAGNOSTIČNO TERAPEVTSKIH POSEGOV V OKVIRU AKTIVNOSTI IN KOMPETENC V ZN PO NAROČILU ZDRAVNIKA ALI GLEDE NA PROCES DELA

- PREDAJA PACIENTA IN PRENOS INFORMACIJ NA OSTALE ČLANE NEGOVALNEGA  TIMA

- PRIPRAVA IN DAJANJE ZDRAVIL, UČINKOVIN, KRVI IN KRVNIH PRIPRAVKOV

- SKRB ZA KAKOVOST IN VARNOST

- NAČRTOVANJE IN IZVAJANJE PROGRAMA IN UKREPOV ZA PREPREČEVANJE IN OBVLADOVANJE Z ZDRAVSTVOM POVEZANIH OKUŽB

- SODELOVANJE NA SESTANKIH ZDRAVSTVENEGA IN NEGOVALNEGA TIMA.

VEČ DODATNIH AKTIVNOSTI S PODROČJA HEMODIALIZE JE OPISANO V RAZPISU NA SPLETNI STRANI: HTTPS://WWW.SB-JE.SI/AKTUALNO/PROSTA_DELOVNA_MESTA, Nudimo vam:

- zaposlitev za nedoločen čas,

- mentorja ter uvajanje v delo

- zaposlitev za polni delovni čas

- stabilno zaposlitev

- veliko možnosti za izobraževanj  - ugodnosti v okviru pridobljenega certifikata Družini prijazno podjetje.

Želimo si, da:

- imate afiniteto do tehnična znanja in ročne spretnosti

- radi sodelujete v timu

- ste samoiniciativni

- imate empatijo do pacientov in njihovih svojcev

- ste komunikativni in nekonfliktni

- ste natančni, dosledni in odgovorni

- imate spodobnost hitrega reagiranja, presoje in odločanja ter ste sposobni reševanja zahtevnih strokovnih in delovnih problemov.

Vlogi priložite:

- življenjepis (zaželeno v kronološki obliki),

- dokazilo o izpolnjevanju pogojev glede zahtevane stopnje izobrazbe,

- dokazilo o pridobljeni licenci,

- dokazilo vpisu v Register izvajalcev v dejavnosti zdravstvene in babiške nege,

- potrdilo o cepljenju za hepatitis B in ošpice.

Prijave z ustreznimi dokazili pričakujemo na elektronski naslov infosb-je.si oziroma po pošti na naslov: Splošna bolnišnica Jesenice, Cesta maršala Tita 112, 4270 Jesenice.

País del trabajo: Eslovenia.

Región: Gorenjska.

Ver 273 ofertas de trabajo en "Gorenjska" (Eslovenia).

Empleador: SPLOŠNA BOLNIŠNICA JESENICE, Cesta maršala Tita 112 , 4270 JESENICE.

Letter + CV to EMPLOYER
Contact Person: SLUŽBA KADROVSKA
Contact Phone: 04 586 82 16
Contact Email: kadrisb-je.si

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 27 de Marzo de 2024, y con identificador de la vacante:PF20141.

Ver las 161 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de la salud › Profesionales de enfermería y partería › Profesionales de enfermería › enfermero de práctica avanzada/enfermera de práctica avanzada ofertadas.