Trabajar de Cocineros en Osrednjeslovenska (Eslovenia)

Dietni Kuhar Iv - M/ž

Clasificación del trabajo: Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados : Trabajadores de los servicios personales : Cocineros : Cocineros.
Poklici za storitve, prodajalci/prodajalke : Poklici za osebne storitve : Kuharji/kuharice : Kuharji/kuharice.

Descripción de la oferta de trabajo:
DIETNI KUHAR, poskusno delo 1 mesec, Določen čas, 6 mesecev, polni delovni čas, 40 ur, SAMOSTOJNO PRIPRAVLJANJE ŽIVIL, KUHANJE DIETNE IN PASIRANE HRANE TER PORCIONIRANJE IN DISTIBUCIJA OBROKOV, DNEVNI SPREJEM IN SKLADIŠČENJE ŽIVIL IN DRUGEGA MATERIALA, REDNO ČIŠČENJE IN RAZKUŽEVANJE PROSTOROV, OPREME, POSODE, PRIBORA TER OBČASNA TEMELJITA ČIŠČENJA, OPRAVLJANJE DRUGIH NALOG PO NAVODILU NADREJENEGA., Podrobnejša opredelitev: gostinska, gospodinjska smer izobr. Znanje slovenskega jezika, poznavanje osnov higienskega ravnanja z živili, HACCP, nacionalna poklicna kvalifikacija za dietnega kuharja., dvoizmensko

Servicio de empleo de origen: ZRSZ, Servicios Públicos de Empleo, Eslovenia.

País del trabajo: Eslovenia.

Región: Osrednjeslovenska.

Ver 819 ofertas de trabajo en "Osrednjeslovenska" (Eslovenia).

Fecha de inicio: 12/08/2017.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: Hasta 1 año.

Nivel educativo requerido: Formación profesional / aprendizajes.

Traslado incluido: Si.

Se requieren cualificaciones profesionales: Si.

Comidas incluidas: Si.

Horas semanales: 40.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Determinado.

Cómo solicitar: Carta y currículo al empresario.

Empresa: CENTER ZA USPOSABLJANJE, DELO IN VARSTVO DOLFKE BOŠTJANČIČ, DRAGA.

Dirección: DRAGA 1, 1292 IG.

Ver las 1,275 ofertas de trabajo de Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados : Trabajadores de los servicios personales : Cocineros : Cocineros ofertadas.