Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en República Checa > Diseñadores gráficos y multimedia > Designer, Grafici A Výtvarníci V Multimédiích

Vacantes en Hlavní město Praha (República Checa) de Diseñadores gráficos y multimedia

Designer, Grafici A Výtvarníci V Multimédiích

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales de las ciencias y de la ingeniería : Arquitectos, urbanistas, agrimensores y diseñadores : Diseñadores gráficos y multimedia.

Specialisté : Specialisté v oblasti vědy a techniky : Architekti, specialisté v oblasti územního plánování, návrháři a příbuzní pracovníci : Grafici a výtvarníci v multimédiích

Descripción de la oferta de trabajo:

MÍSTO VÝKONU PRÁCE: Praha PRVNÍ KONTAKT e-mailem Sallyallrisefinancialgroup.com, kontaktní osoba: Heule Sally UPŘESŇUJÍCÍ INFORMACE a POŽADAVKY: Požadavky: - zkušenosti s web designem alespoň 2 roky - hluboká znalost aplikací Adobe Photoshop, Adobe Illustrator, Adobe InDesign, Invision, principy UX designu, znalost layoutů a standardů responsivního a adaptivního designu - zkušenosti se softwary Jira, Avocode, Slack a Zeplin a s designem mobilních zařízení - základní znalost E-Commerce, financí a designových layoutů a standardů Enterprise-level platforem Požadované vlastnosti/schopnosti: - vlastní kreativita, spolehlivost, flexibilita, proaktivita, zájem a nadšení zlepšovat se a učit se nové věci, výjimečné organizační schopnosti - smysl pro marketing a vynikající, elegantní design, smysl pro detail - schopnost pracovat v rychle se rozvíjejícím prostředí, rychle se přizpůsobit změnám prostředí a priorit, rozpoznat prioritu jednotlivých úkolů, multitasking - dovednosti v oblasti komunikace, organizace a time managementu Jazykové znalosti: - ruština a angličtina - aktivní Requirements: - experience with Web Design more than 2 years - in-depth knowledge of Adobe Photoshop, Adobe Illustrator, Adobe InDesign, Invision, UX design principles, knowledge of responsive and adaptive design layouts and standards - experience with Jira, Avocode, Slack and Zeplin and with designing for mobile devices - basic understanding of E-Commerce, Finance and Enterprise level platforms design layouts and standards Required general skills: - personal creativity, reliability, flexibility, self-starter with an eagerness and passion to improve existing skills and learn new ones, exceptional organization and time management skills - passionate about marketing and outstanding, elegant design, meticulous attention to detail - ability to work in a fast-paced environment, to rapidly adapt and respond to changes in environment and priorities, prioritize tasks, multi-task - communication, organization and time management skills Required language skils: - Russian and English - active ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY: - příspěvek na bydlení

Región: Hlavní město Praha.

Ver 350 ofertas de trabajo en "Hlavní město Praha" (República Checa).

Número de puestos: 1.

Tipo de puesto: Contratación directa.

Nivel educativo: Grado o nivel equivalente.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Salario: 50000 mínimo y 100000 máximo (CZK mensual).

Empleador: Allrise IT s.r.o..

Obraťte se na kontaktní osobu. Sally Heule. E-mail: Sallyallrisefinancialgroup.com. Adresa: Smrčkova 2485/4, Libeň, 180 00 Praha 8.

Forma de contacto:

  • Dirección: Smrčkova 2485/4, Libeň, 180 00 Praha 8
  • Ciudad: Praha; Código postal: 180 00; Dirección: Smrčkova 2485/4, Libeň, 180 00 Praha 8
  • Correo electrónico: Sallyallrisefinancialgroup.com

Identificador de la vacante:14732720744.

Ver las 113 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales de las ciencias y de la ingeniería : Arquitectos, urbanistas, agrimensores y diseñadores : Diseñadores gráficos y multimedia ofertadas.