Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en Eslovenia > Supervisores de la construcción > Delovodja Ii V Kontroli Kvalitete - M/ž

DELOVODJA II V KONTROLI KVALITETE - M/Ž. Eslovenia

Trabajos en Eslovenia de Supervisores de la construcción

Clasificación del trabajo: Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de las ciencias y la ingeniería de nivel medio : Supervisores en ingeniería de minas, de industrias manufactureras y de la construcción : Supervisores de la construcción.

Tehniki/tehnice in strokovni sodelavci/strokovne sodelavke : Tehniki/tehnice tehnično-tehnoloških strok : Rudarski nadzorniki/rudarske nadzornice, nadzorniki/nadzornice v predelovalnih dejavnostih in gradbeni nadzorniki/gradbene nadzornice : gradbeni nadzorniki/gradbene nadzornice

Descripción de la oferta de trabajo:

DELOVODJA GRADBENIŠTVA ZA NIZKE GRADNJE, poskusno delo 3 mesece, Določen čas, 12 mesecev, polni delovni čas, 40, DNEVNO RAZPOREJANJE DELAVCEV NA POSAMEZNE DELOVNE NALOGE ,

MIKRO-ORGANIZACIJA GRADBIŠČA IN VODENJE MANJŠIH GRADBIŠČ,

SKRB ZA KVALITETNO IZVEDBO GRADBENIH IN ASFALTERSKIH DEL TER ZA DOSLEDNO IZVAJANJE DEL PO TEHNOLOŠKIH PROJEKTIH GRADBIŠČA,

SPREMLJANJE IN NADZOR DELA DELAVCEV IN DELOVNIH SKUPIN GLEDE NA KVALITETO DEL,

VODENJE EVIDENC UPORABE RESURSOV, VODENJE VSEH VRST GRADBIŠČNE DOKUMENTACIJE, IZDELAVA PRILOG ZA GRADBENO KNJIGO,

DNEVNO POROČANJE VODSTVU GRADBIŠČA O STANJU NA GRADBIŠČU,

ODGOVORNOST ZA DOLOČANJE RELATIVNE VIŠINE IN POSTAVLJANJE PROFILOV VSEH VRST,

NEPOSREDNO IZVAJANJE VSEH PREDPISOV IZ VARSTVA PRI DELU IN DRUGIH INTERNIH NAVODIL DRUŽBE

,LABORATORIJSKE RAZISKAVE, VZORČENJE/ODVZEM VZORCEV NA TERENU, EVIDENTIRANJE IN PRIPRAVA ZA OBDELAVO TER IZDELAVA KONČNEGA POROČILA,

IZVEDBA TERENSKIH MERITEV IN DOKUMENTIRANJE,

SKRB ZA KVALITETNO IZVEDBO DEL, OPOZARJANJE NA NEPRAVILNOSTI IN DAJANJE PREDLOGOV IZBOLJŠAV,

VZDRŽEVANJE IN SKRB ZA KALIBRACIJO MERILNIH NAPRAV,

AŽURIRANJE SVOJIH ZNANJ Z NOVIMI ZNANJI S PODROČJA DELA,

PRIPRAVA OPREME, POSTOPKOV IN ZNANJ ZA CERTIFICIRANJE,

SODELOVANJE PRI PRIPRAVI PROJEKTNE IN TEHNIČNE DOKUMENTACIJE, TEHNIČNO-EKONOMSKIH ELABORATOV ZA IZVEDBO PROJEKTOV Z VSEMI SESTAVINAMI,

SODELOVANJE PRI SKUPNIH RAZVOJNIH NALOGAH,

VODENJE USTREZNE DOKUMENTACIJE S SVOJEGA PODROČJA

DRUGA DELA PO NALOGU NADREJENEGA , poznavanje strokovnih standardov in predpisov v gradbeni stroki, branje načrtov, sposobnost vodenja in dela v timu, komunikativnost, najmanj V. stopnja izobrazbe oz. VI. in  VII. stopnja tehnične ali gradbene smeri, 1 leto delovnih izkušenj (ni pogoj), dopoldan

País del trabajo: Eslovenia.

Número de puestos: 1.

Tipo de puesto: Determinado.

Nivel educativo: Segundo ciclo de enseñanza secundaria.

Experiencia: 1 años.

Con permiso de conducir: b.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Empleador: KOP Brežice, gradbeno podjetje, d.d., Cesta prvih borcev 9 , 8250 BREŽICE.

Instrucciones para solicitar:

Letter + CV to EMPLOYER
Contact Person:
Contact Phone:

Identificador de la vacante:NL73562.

Ver las 271 ofertas de trabajo de Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de las ciencias y la ingeniería de nivel medio : Supervisores en ingeniería de minas, de industrias manufactureras y de la construcción : Supervisores de la construcción ofertadas.