Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en Eslovenia > Supervisores de la construcción > Delovodja I - M/ž

DELOVODJA I - M/Ž. Spodnjeposavska. Eslovenia

Oferta de trabajo en Eslovenia (Spodnjeposavska) de Supervisores de la construcción

Clasificación del trabajo: Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de las ciencias y la ingeniería de nivel medio : Supervisores en ingeniería de minas, de industrias manufactureras y de la construcción : Supervisores de la construcción.

Tehniki/tehnice in strokovni sodelavci/strokovne sodelavke : Tehniki/tehnice tehnično-tehnoloških strok : Rudarski nadzorniki/rudarske nadzornice, nadzorniki/nadzornice v predelovalnih dejavnostih in gradbeni nadzorniki/gradbene nadzornice : gradbeni nadzorniki/gradbene nadzornice

Descripción de la oferta de trabajo:

DELOVODJA GRADBENIŠTVA, poskusno delo 2 meseca, Določen čas oz.

14.12.2018, polni delovni čas, 40 ur, DNEVNO RAZPOREJANJE DELAVCEV NA POSAMEZNE DELOVNE NALOGE IN SESTAVLJANJE DELOVNIH SKUPIN V SKLADU S PLANOM NAPREDOVANJA GRADBENIH DEL IN USPOSOBLJENOSTJO POSAMEZNIH DELAVCEV, MIKRO-ORGANIZACIJA GRADBIŠČA IN VODENJE MANJŠIH GRADBIŠČ, SKRB ZA KVALITETNO IZVEDBO GRADBENIH IN OBRTNIŠKO-INSTALACIJSKIH DEL TER ZA DOSLEDNO IZVAJANJE DEL PO TEHNOLOŠKIH PROJEKTIH GRADBIŠČA, SPREMLJANJE IN NADZOR DELA DELAVCEV IN DELOVNIH SKUPIN GLEDE NA KVALITETO DEL, USKLAJENOSTJO DEL S PROJEKTOM, RACIONALNO UPORABO TER IZKORIŠČANJE DELOVNIH SREDSTEV IN MATERIALA, VODENJE EVIDENC UPORABE RESURSOV, VODENJE VSEH VRST GRADBIŠČNE DOKUMENTACIJE, IZDELAVA GRADBENE KNJIGE VKLJUČNO S PRILOGAMI, UGOTAVLJANJE DELOVNE USPEŠNOSTI DELAVCEV IN VODENJE DELOVNIH UR, DNEVNO POROČANJE VODSTVU GRADBIŠČA O STANJU NA GRADBIŠČU, DAJANJE PREDLOGOV GLEDE TEHNOLOŠKIH IZBOLJŠAV PRI IZGRADNJI OBJEKTA, PRAVOČASNO OBVEŠČANJE VODSTVA GRADBIŠČA O POTREBAH PO MATERIALNIH IN ČLOVEŠKIH VIRIH – IZDAJA ZAHTEVNIC,PREVZEM GRADBENEGA MATERIALA IN NJEGOVO SKLADIŠČENJE SKLADNO S SHEMO ORGANIZACIJE GRADBIŠČA IN ZAVAROVANJE PRED KVARJENJEM IN ODTUJITVIJO, NEPOSREDNO IZVAJANJE VSEH UKREPOV ZA ZAVAROVANJE POSEBNO NEVARNIH MEST NA GRADBIŠČU, ODGOVORNOST ZA DOLOČANJE RELATIVNE VIŠINE IN POSTAVLJANJE PROFILOV VSEH VRST TER SODELOVANJE Z GEODETSKO SLUŽBO PRI VNOSU PROJEKTA NA TEREN , DRUGA DELA PO NALOGU NADREJENEGA, urejevalniki besedil - osnovno, delo s preglednicami - osnovno, najmanj V. stopnja izobrazbe gradbene smeri, poznavanje strokovnih standardov in predpisov v gradbeni stroki - branje načrtov - geodezija osnovno - osnovna računalniška znanja (Windows, Office,…), sposobnost vodenja sodelavcev - komunikativnost, sposobnost dela v timu , dopoldan

Servicio de empleo de origen: ZRSZ, Servicios Públicos de Empleo, Eslovenia.

País del trabajo: Eslovenia.

Región: Spodnjeposavska.

Ver 53 ofertas de trabajo en "Spodnjeposavska" (Eslovenia).

Fecha de inicio: 02/06/2018.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: Entre 2 y 5 años.

Nivel educativo requerido: Formación técnica superior.

Carnet de conducir: Turismo de 8 plazas; camión de hasta 3,5 toneladas.

Traslado incluido: Si.

Se requieren cualificaciones profesionales: Si.

Comidas incluidas: Si.

Horas semanales: 40.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Determinado.

Cómo solicitar: Carta y currículo al empresario.

Empresa: KOP Brežice, gradbeno podjetje, d.d..

Dirección: Cesta prvih borcev 9 , 8250 BREŽICE.

Ver las 255 ofertas de trabajo de Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de las ciencias y la ingeniería de nivel medio : Supervisores en ingeniería de minas, de industrias manufactureras y de la construcción : Supervisores de la construcción ofertadas.