Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en Eslovenia > Conserjes > Delovodja V (m/ž) V Direktoratu Za Logistiko, Sektorju Za Gospodarjenje Z Nepremičninami, Oddelek Za Ravnanje Z Nepremičninami (šifra Dm 102336), Za Nedoločen čas - M/ž

DELOVODJA V (M/Ž) V DIREKTORATU ZA LOGISTIKO, SEKTORJU ZA GOSPODARJENJE Z NEPREMIČNINAMI, ODDELEK ZA RAVNANJE Z NEPREMIČNINAMI (ŠIFRA DM 102336), ZA NEDOLOČEN ČAS - M/Ž

Contrato de Conserjes en Eslovenia

Clasificación del trabajo: Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados : Trabajadores de los servicios personales : Supervisores de mantenimiento y limpieza de edificios : Conserjes.

Poklici za storitve, prodajalci/prodajalke : Poklici za osebne storitve : Poklici za gospodinjska dela, hišniki/hišnice : Hišniki/hišnice

Descripción de la oferta de trabajo:

VZDRŽEVALCI IN UPRAVLJAVCI STAVB, poskusno delo 3 mesece, Nedoločen čas , polni delovni čas, 40, NAČRTOVANJE DELA S PODROČJA VZDRŽEVANJA NEPREMIČNIN ZA IZVEDBO VEČJIH VZDRŽEVALNIH IN INVESTICIJSKIH DEL TER GEODETSKIH POSTOPKOV, ZAGOTAVLJANJE NEMOTENEGA DELOVANJA ELEKTROENERGETSKEGA SISTEMA, UREJANJE OBJEKTOV IN OKOLICE, SODELOVANJE PRI IZBIRI IZVAJALCEV VZDRŽEVANJA, NADZOROVANJE IZVAJALCEV VZDRŽEVANJA, VODENJE EVIDENC IN ARHIVA S PODROČJA DELA, OPRAVLJANJE DRUGIH NALOG PO ODREDBI NADREJENEGA., 1.

Pogoji za zasedbo prostega delovnega mesta so objavljeni na spletnem portalu GOV. si.

2.

Izbirni postopek bo potekal v več kot eni fazi (z izločanjem kandidatov), smer izobrazbe in delovne izkušnje iz izvajanja nalog in drugih aktivnosti s področja izvajanja nalog in drugih aktivnosti na področju Oddelka za ravnanje z nepremičninami.

3.

Kandidate vabimo, da vložijo prijavo v pisni obliki (OBVEZNO NA PRILOŽENEM OBRAZCU »VLOGA ZA ZAPOSLITEV«), z natančno izpolnjenimi vsemi rubrikami in lastnoročno podpisano izjavo o izpolnjevanju pogojev: http://www.mju.gov.si/zbirke/delovna-mesta/,«; sklicna št.

110-16/2020« na naslov: Ministrstvo za obrambo, SGS, SKZ, Oddelek za kadrovske zadeve, Vojkova cesta 55, 1000 Ljubljana.

Prijave, ki ne bodo vključevale obrazca VLOGA ZA ZAPOSLITEV, ne bodo upoštevane v izbirnem postopku.

Skladno z 21. členom Uredbe o postopku za zasedbo prostega delovnega mesta v organih državne uprave in pravosodnih organih (Uradni list Republike Slovenije, št.

139/06 in 104/10) se kandidati, ki ne izpolnjujejo objavljenih pogojev, ne bodo uvrstili v izbirni postopek.,

País del trabajo: Eslovenia.

Número de puestos: 1.

Tipo de puesto: Contratación directa.

Nivel educativo: Segundo ciclo de enseñanza secundaria.

Experiencia: 2 años.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Empleador: MINISTRSTVO ZA OBRAMBO REPUBLIKE SLOVENIJE, Vojkova cesta 55 , 1000 LJUBLJANA.

Instrucciones para solicitar:

Letter + CV to EMPLOYER
Contact Person: FIREDER BUČALIČ TATJANA
Contact Phone: 01 471 2200
Contact Email: glavna.pisarnamors.si

Identificador de la vacante:NT83340.

Ver las 377 ofertas de trabajo de Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados : Trabajadores de los servicios personales : Supervisores de mantenimiento y limpieza de edificios : Conserjes ofertadas.