Europeos.es : Inicio > Trabajo en Eslovenia > trabajador de fábrica/trabajadora de fábrica > Proizvodnji Delavec - M/ž

PROIZVODNJI DELAVEC - M/Ž. Osrednjeslovenska. Eslovenia

Ofertas de empleo de trabajador de fábrica/trabajadora de fábrica en Eslovenia (Osrednjeslovenska)

Clasificación del trabajo: Ocupaciones elementales › Peones de la minería, la construcción, la industria manufacturera y el transporte › Peones de la industria manufacturera › Peones de la industria manufacturera no clasificados bajo otros epígrafes › trabajador de fábrica/trabajadora de fábrica.

Traducción de la profesión: Poklici za preprosta dela › Poklici za preprosta rudarska in gradbeniška dela ter preprosta dela v predelovalnih dejavnostih, transportu ipd › Delavci/delavke za preprosta dela v predelovalnih dejavnostih › Delavci/delavke za preprosta dela v predelovalnih dejavnostih, d. n.

Descripción de la oferta de trabajo:

DELAVEC ZA PREPROSTA DELA V PREDELOVALNIH DEJAVNOSTIH, poskusno delo 6 mesecev, Nedoločen čas , polni delovni čas, 40, PRIDRUŽITE SE NAŠI EKIPI V PROIZVODNJI PREHRANSKIH DOPOLNIL NA VRHNIKI! PODJETJE: GLOBALPHARMACIA GROUP D.O.O. LOKACIJA: VRHNIKA. ZAPOSLIMO NOVEGA ČLANA EKIPE, KI BO PRIPOMOGEL K NAŠEMU USPEHU IN RASTI. OPIS DELOVNEGA MESTA: DELAVEC V PROIZVODNJI BO ODGOVOREN ZA IZVAJANJE RAZLIČNIH NALOG V NAŠEM SODOBNEM PROIZVODNEM OBRATU NA VRHNIKI. DELO BO OBSEGALO NASLEDNJE NALOGE:

DELO V PROIZVODNJI PREHRANSKIH DOPOLNIL V SKLADU Z DOLOČENIMI STANDARDI KAKOVOSTI, PRIPRAVA SUROVIN IN SESTAVIN ZA PROIZVODNJO, UPOŠTEVANJE REŽIMA ČISTOČE IN HIGIENE, SKRB ZA PRAVILNO OZNAČEVANJE IN PAKIRANJE IZDELKOV,

IZPOLNJEVANJE DRUGIH NALOG, POVEZANIH Z DELOM V PROIZVODNJI., Pričakujemo: Natančnost, zanesljivost in odgovornost pri delu, Pripravljenost za učenje in pridobivanje novih veščin, Pripravljenost za delo v timskem okolju,

Pripravljenost na dvoizmensko delo, Spoštovanje standardov higiene, varnosti in kakovosti, Skrb za kakovost in podrobnosti.

Nudimo: Stalno zaposlitev s konkurenčnim plačilom, delo v dinamičnem in uspešnem podjetju,

Možnost osebnega in poklicnega razvoja v uspešnem podjetju, ki sledi najvišjim standardom v panogi, vključno z GMP, HACCP in ISO standardi. Če se želite pridružiti naši zagnani ekipi in graditi svojo kariero v proizvodnji prehranskih dopolnil, vas vabimo, da nam pošljete svoj življenjepis na infoglobalpharmacia.com

, dopoldan

País del trabajo: Eslovenia.

Región: Osrednjeslovenska.

Ver 1232 ofertas de trabajo en "Osrednjeslovenska" (Eslovenia).

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Segundo ciclo de enseñanza secundaria.

Con permiso de conducir: b.

Empleador: GlobalPharmacia, trgovina, trženje in storitve, d.o.o., Poklukarjeva ulica 27 , 1000 LJUBLJANA.

Letter + CV to EMPLOYER
Contact Person: GLOBALPHARMACIJA, D. O. O. .
Contact Email: infoglobalpharmacia.com

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 24 de Abril de 2024, y con identificador de la vacante:PF88265.

Ver las 246 ofertas de trabajo de Ocupaciones elementales › Peones de la minería, la construcción, la industria manufacturera y el transporte › Peones de la industria manufacturera › Peones de la industria manufacturera no clasificados bajo otros epígrafes › trabajador de fábrica/trabajadora de fábrica ofertadas.