Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en Eslovenia > Impresores > Delavec V Proizvodnji - Na Različnih Delovnih Mestih: Digitalni Tisk, Delo Na Izsekovanju, Delo Na Dodelavi Tiska - M/ž

DELAVEC V PROIZVODNJI - NA RAZLIČNIH DELOVNIH MESTIH: DIGITALNI TISK, DELO NA IZSEKOVANJU, DELO NA DODELAVI TISKA - M/Ž

Demanda en Eslovenia (Notranjsko-kraska) de Impresores

Clasificación del trabajo: Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios : Artesanos y operarios de las artes gráficas : Oficiales y operarios de las artes gráficas : Impresores.

Poklici za neindustrijski način dela : Rokodelci/rokodelke, tiskarji/tiskarke : Tiskarski poklici za neindustrijski način dela : Tiskarji/tiskarke

Descripción de la oferta de trabajo:

TISKARJI, poskusno delo 3 mesece, Določen čas, 3 mesece, polni delovni čas, 40 ur, DELO V PROCESU DIGITALNEGA TISKA, IZSEKOVANJA TER DODELAVE TISKANIH IZDELKOV., urejevalniki besedil - osnovno, delo s preglednicami - osnovno, delo z bazami podatkov - osnovno, poznavanje računalniških omrežij - osnovno, poznavanje operacijskih sistemov - osnovno, slovenski jezik razumevanje tekoče, govorjenje tekoče, pisanje tekoče, Iščemo pošteno, marljivo, fleksibilno ter odgovorno osebo.

Delo poteka v fleksibilnem kolektivu, v enoti Evropsko priznane tiskarne.

DELO POTEKA V DVEH DO TREH IZMENAH., dopoldan

Servicio de empleo de origen: ZRSZ, Servicios Públicos de Empleo, Eslovenia.

País del trabajo: Eslovenia.

Región: Notranjsko-kraška.

Ver 29 ofertas de trabajo en "Notranjsko-kraska" (Eslovenia).

Fecha de inicio: 02/06/2018.

Nº de vacantes: 4.

Experiencia: Hasta 1 año.

Nivel educativo requerido: Formación profesional / aprendizajes.

Traslado incluido: Si.

Se requieren cualificaciones profesionales: Si.

Comidas incluidas: Si.

Horas semanales: 40.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Determinado.

Cómo solicitar: Carta y currículo al empresario.

Empresa: ECLIPSE PRINT tisk, trgovina in storitve d.o.o..

Dirección: PODSKRAJNIK 32, 1380 CERKNICA.

Contacto: AVSEC TINA

Email: avsececlipse-print.com

Teléfono: 01 709 34 75.

Ver las 47 ofertas de trabajo de Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios : Artesanos y operarios de las artes gráficas : Oficiales y operarios de las artes gráficas : Impresores ofertadas.