DELAVEC V PROIZVODNJI - MEDVODE - M/Ž. Osrednjeslovenska

Trabajar de Ocupaciones elementales en Osrednjeslovenska (Eslovenia)

Clasificación del trabajo: Ocupaciones elementales : Recolectores de desechos y otras ocupaciones elementales : Otras ocupaciones elementales : Ocupaciones elementales no clasificadas bajo otros epígrafes.
Poklici za preprosta dela : Delavci/delavke z odpadki in drugi delavci/druge delavke za preprosta dela : Drugi delavci/druge delavke za preprosta dela : Delavci/delavke za preprosta dela, d. n.

Descripción de la oferta de trabajo:
DELAVEC ZA DRUGA PREPROSTA DELA, poskusno delo 1 mesec, Določen čas, 2 meseca, polni delovni čas, 40 ur, OPIS DELOVNEGA MESTA: - DELO V PROIZVODNEM PROCESU, - IZDELOVANJE TESNILNIH PLOŠČ, - IZDELOVANJE MASE, - POPRAVLJANJE VLAKNIN, - MLETJE KAVČUKA, - TEHTANJE KEMIKALIJ, - IZVAJANJE KONTROLE IZDELKOV, - ZAGOTAVLJANJE REDA IN ČISTOČE NA DELOVNEM MESTU IN V NEPOSREDNI OKOLICI, - OSTALA POMOŽNA DELA V PROIZVODNJI. , PRIČAKUJEMO: - ZAŽELENE IZKUŠNJE IZ PROIZVODNEGA PROCESA, VENDAR NI POGOJ, - PREDNOST IMAJO KANDIDATI S KONČANO POKLICNO ALI SREDNJEŠOLSKO IZOBRAZBO, - DOBRE ROČNE SPRETNOSTI, - NATANČNOST IN ZANESLJIVOST, - PRIPRAVLJENOST NA IZMENSKO DELO (3-IZMENSKO). NUDIMO: - REDNO ZAPOSLITEV ZA DOLOČEN ČAS, Z MOŽNOSTJO ZAPOSLITVE ZA NEDOLOČEN ČAS, - TROIZMENSKI DELOVNI ČAS, - MOŽNOST OSEBNEGA RAZVOJA, - POZITIVNO IN INOVATIVNO OKOLJE. KRAJ DELA: MEDVODE. V PRIMERU, DA IŠČETE NOVE IZZIVE V USPEŠNEM PODJETJU, VAS VABIMO, DA POŠLJETE SVOJE PRIJAVE NA ELEKTRONSKI NASLOV: ASTA.OTAVNIKReemplazar por una arrobaADECCO.SI Z NAZIVOM "DELAVEC V PROIZVODNJI - MEDVODE (M/Ž)".

Servicio de empleo de origen: ZRSZ, Servicios Públicos de Empleo, Eslovenia.

País del trabajo: Eslovenia.

Región: Osrednjeslovenska.

Ver 835 ofertas de trabajo en "Osrednjeslovenska" (Eslovenia).

Fecha de inicio: 01/08/2017.

Nº de vacantes: 5.

Experiencia: Hasta 1 año.

Nivel educativo requerido: Formación profesional / aprendizajes.

Carnet de conducir: Turismo de 8 plazas; camión de hasta 3,5 toneladas.

Traslado incluido: Si.

Se requieren cualificaciones profesionales: Si.

Comidas incluidas: Si.

Horas semanales: 40.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Determinado.

Cómo solicitar: Carta y currículo al empresario.

Empresa: ADECCO H.R., kadrovsko svetovanje, d.o.o..

Dirección: AMERIŠKA ULICA 8 , 1000 LJUBLJANA.

Contacto: OTAVNIK ASTA

Email: asta.otavnikReemplazar por una arrobaadecco.si

Teléfono: 041 650 233.

Ver las 286 ofertas de trabajo de Ocupaciones elementales : Recolectores de desechos y otras ocupaciones elementales : Otras ocupaciones elementales : Ocupaciones elementales no clasificadas bajo otros epígrafes ofertadas.