Europeos.es : Inicio > Empleo en Eslovenia > Peones de la industria manufacturera > Delavec V Proizvodnji (m/ž) - M/ž

Vacante en Eslovenia de Peones de la industria manufacturera

Delavec V Proizvodnji (m/ž) - M/ž

Clasificación del trabajo: Ocupaciones elementales : Peones de la minería, la construcción, la industria manufacturera y el transporte : Peones de la industria manufacturera : Peones de la industria manufacturera no clasificados bajo otros epígrafes.

Poklici za preprosta dela : Poklici za preprosta rudarska in gradbeniška dela ter preprosta dela v predelovalnih dejavnostih, transportu ipd : Delavci/delavke za preprosta dela v predelovalnih dejavnostih : Delavci/delavke za preprosta dela v predelovalnih dejavnostih, d. n

Descripción de la oferta de trabajo:

DELAVEC ZA PREPROSTA DELA V PREDELOVALNIH DEJAVNOSTIH, poskusno delo 1 mesec, Določen čas, 12 mesecev, polni delovni čas, 40, OPIS DELOVNIH NALOG: IZVAJANJE DELOVNIH OPERACIJ PRI IZDELAVI IZDELKOV, PAKIRANJE BLAGA, IZVAJANJE KONTROLE NA POLIZDELKIH, DELO NA STROJU, SODELOVANJE V PROCESU NENEHNIH IZBOLJŠAV, SKRB ZA UREJENOST SVOJEGA DELOVNEGA OKOLJA, SKRB ZA UREJANJE RAZNE DOKUMENTACIJE, PODOBNE NALOGE IN OPRAVILA PO NAVODILIH NADREJENEGA., Pričakujemo: zaključeno nižjo poklicno izobrazbo ali osnovno šolo, izkušnje z delom v proizvodnji so zaželene, niso pa pogoj, pripravljenost na delo v več izmenah, delavnost, resnost, natančnost, željo po dolgoročni zaposlitvi.  Nudimo: delo za določen čas z željo dolgoročnega sodelovanja, možnost učenja na delovnem mestu, delo v prijetnem kolektivu.

Delovno mesto se nahaja v Semiču. ,

País del trabajo: Eslovenia.

Número de puestos: 5.

Tipo de puesto: Determinado.

Nivel educativo: Educación primaria.

Con permiso de conducir: b.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Empleador: ADECCO H.R. d.o.o.; ADECCO H.R. d.o.o., Poslovna enota Novo mesto, KANDIJSKA CESTA 51, 8000 NOVO MESTO.

Instrucciones para solicitar:

Contact Person: MOHAR NINA
Contact Phone: 041 788 041
Contact Email: nina.moharadecco.si

Identificador de la vacante:NP58751.

Ver las 757 ofertas de trabajo de Ocupaciones elementales : Peones de la minería, la construcción, la industria manufacturera y el transporte : Peones de la industria manufacturera : Peones de la industria manufacturera no clasificados bajo otros epígrafes ofertadas.