DELAVEC V ŽIVILSKI PROIZVODNJI - M/Ž. Osrednjeslovenska

Empleo en Eslovenia (Osrednjeslovenska) de Peones de la industria manufacturera

Clasificación del trabajo: Ocupaciones elementales : Peones de la minería, la construcción, la industria manufacturera y el transporte : Peones de la industria manufacturera : Peones de la industria manufacturera no clasificados bajo otros epígrafes.
Poklici za preprosta dela : Poklici za preprosta rudarska in gradbeniška dela ter preprosta dela v predelovalnih dejavnostih, transportu ipd : Delavci/delavke za preprosta dela v predelovalnih dejavnostih : Delavci/delavke za preprosta dela v predelovalnih dejavnostih, d. n.

Descripción de la oferta de trabajo:
DELAVEC ZA PREPROSTA DELA V PROIZVODNJI HRANE, PIJAČ, KRMIL IN TOBAČNIH IZDELKOV, poskusno delo 1 mesec, Določen čas, 1 mesec, polni delovni čas, 40 ur, OPIS DELA: - SAMOSTOJNO IZDELOVANJE VSEH VRST PEKOVSKIH IZDELKOV, - PREVZEMANJE IN PRIPRAVLJANJE SUROVIN PO RECEPTURI, - UPRAVLJANJE KOMORE, PEČI, STROJNE LINIJE IN PAKIRNEGA STROJA, MEŠALCA IPD., - NADZOROVANJE POTEKA DELOVNEGA PROCESA, - KONTROLIRANJE KAKOVOSTI PREDHODNO OPRAVLJENE OPERACIJE IN JAVLJANJE NESKLADNOSTI NADREJENEMU, - ODGOVARJANJE ZA KAKOVOST OPRAVLJENE FAZE DELA, - VZDRŽEVANJE REDA IN ČISTOČE NA DELOVNEM MESTU, - POROČANJE O OPRAVLJENEM DELU ZNOTRAJ EKIPE, - IZVAJANJE DRUGIH NALOG IN OPRAVIL ZNOTRAJ DELOVNEGA PODROČJA SKLADNO Z DELOVNO USPOSOBLJENOSTJO, NAVODILI OZIROMA PO NALOGU NADREJENEGA. , PRIČAKUJEMO: - III., IV. ALI V. IZOBRAZBO ŽIVILSKE, GOSTINSKE ALI TEHNIČNE SMERI, - KANDIDATA Z IZKUŠNJAMI NA PODOBNEM DELOVNEM MESTU, - S PRIPRAVLJENOSTJO NA DELO V DVEH ALI TREH IZMENAH, 6 - DNEVNI DELAVNIK, - ODLIČNO FIZIČNO KONDICIJO IN PRIPRAVLJENOST NA ZAHTEVNEJŠA DELA, - IZNAJDLJIVOST, HITRO ODZIVNOST, NATANČNOST IN PROAKTIVNOST, - TIMSKO USMERJENOST. NUDIMO: - ZAPOSLITEV ZA DOLOČEN ČAS Z MOŽNOSTJO DOLGOROČNEGA SODELOVANJA, - USTREZNO ZAŠČITNO OPREMO, - DELO V USPEŠNEM PODJETJU, - UREJENO DELOVNO OKOLJE, - MOŽNOST OSEBNE RASTI. KRAJ DELA: LJUBLJANA. V PRIMERU, DA IŠČETE NOVE IZZIVE V USPEŠNEM PODJETJU, VAS VABIMO K PRIJAVI NA: ASTA.OTAVNIKReemplazar por una arrobaADECCO.SI.

Servicio de empleo de origen: ZRSZ, Servicios Públicos de Empleo, Eslovenia.

País del trabajo: Eslovenia.

Región: Osrednjeslovenska.

Ver 1094 ofertas de trabajo en "Osrednjeslovenska" (Eslovenia).

Fecha de inicio: 06/01/2018.

Nº de vacantes: 10.

Experiencia: Hasta 1 año.

Nivel educativo requerido: Formación profesional / aprendizajes.

Traslado incluido: Si.

Se requieren cualificaciones profesionales: Si.

Comidas incluidas: Si.

Horas semanales: 40.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Determinado.

Cómo solicitar: Carta y currículo al empresario.

Empresa: ADECCO H.R., kadrovsko svetovanje, d.o.o..

Dirección: AMERIŠKA ULICA 8 , 1000 LJUBLJANA.

Contacto: OTAVNIK ASTA

Email: asta.otavnikReemplazar por una arrobaadecco.si

Teléfono: 041 650 233.

Ver las 1,011 ofertas de trabajo de Ocupaciones elementales : Peones de la minería, la construcción, la industria manufacturera y el transporte : Peones de la industria manufacturera : Peones de la industria manufacturera no clasificados bajo otros epígrafes ofertadas.