Europeos.es : Inicio > Empleo en Croacia > Analistas de sistemas > Voditelj/ica Ustrojstvene Jedinice 3 U Odjelu Za Komunikacije, Sektor Ured Ravnatelja

Trabajar en Croacia de Analistas de sistemas

Voditelj/ica Ustrojstvene Jedinice 3 U Odjelu Za Komunikacije, Sektor Ured Ravnatelja

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de tecnología de la información y las comunicaciones › Desarrolladores y analistas de software y multimedios › Analistas de sistemas.

Traducción de la profesión: Professionals › Information and communications technology professionals › Software and applications developers and analysts › Systems analysts.

Descripción de la oferta de trabajo:

Opis poslova:

•strateško planiranje

•osmišljavanje i provođenje internih i eksternih komunikacijskih strategija i planova

•osmišljavanje i vođenje posebnih projekata promocije ustanove CARNET i CARNET-ovih usluga

•vođenje organizacije internih i eksternih događanja u organizaciji CARNET-a

•osmišljavanje, organizaciju i provođenje internih edukacija usmjerenih na razvoj komunikacijskih i prezentacijskih vještina te vještina javnog nastupa

•koordinaciju tima unutar Samostalnog odjela za odnose s javnošću te koordinaciju komunikacijskih aktivnosti s drugim CARNET-ovim sektorima.

Od kandidata očekujemo:

•izražene rukovoditeljske vještine

•izražene vještine strateškog planiranja i organiziranja

•izražene analitičke vještine

•izražene komunikacijske vještine

•visoku razinu govornog i pisanog hrvatskog i engleskog jezika

•vrlo dobro poznavanje rada na računalu (uredski alati)

•odgovornost i pouzdanost

•motiviranost, proaktivnost, sposobnost za samostalan i timski rad.

Prednost:

•iskustvo u strateškom planiranju

•iskustvo u vođenju timova, s naglaskom na definiranje i realizaciju ciljeva

•poznavanje upravljanja projektima i procesima te poznavanje vođenja EU projekata

•iskustvo u organizaciji većih događanja (400+ sudionika)

•iskustvo u provođenju internih edukacija vezanih uz javni nastup, komunikacijske i prezentacijske vještine

•iskustvo u poslovima strateških komunikacija

•posjedovanje certifikata ili diplome iz područja komunikacija ili upravljanja.

Nudimo:

•ugovor o radu na neodređeno vrijeme

•rad u dinamičnoj i fleksibilnoj okolini

•pristup najnovijim mrežnim, računalnim i internet tehnologijama

•učenje kroz rad i stručno usavršavanje.

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Grado o nivel equivalente.

Experiencia: 2 años.

Empleador: HRVATSKA AKADEMSKA I ISTRAŽIVAČKA MREŽA CARNet.

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 28 de Marzo de 2024, y con identificador de la vacante:2479390.

Ver las 48 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de tecnología de la información y las comunicaciones › Desarrolladores y analistas de software y multimedios › Analistas de sistemas ofertadas.