Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en Finlandia > empleado de contabilidad/empleada de contabilidad > Talousassistentti, Määräaikainen, Kerabit Oy, Vantaa

Ofertas de empleado de contabilidad/empleada de contabilidad en Helsinki-Uusimaa (Finlandia)

Talousassistentti, Määräaikainen, Kerabit Oy, Vantaa

Clasificación del trabajo: Personal de apoyo administrativo › Empleados contables y encargados del registro de materiales › Auxiliares contables y financieros › Empleados de contabilidad y cálculo de costos › empleado de contabilidad/empleada de contabilidad.

Traducción de la profesión: Toimisto- ja asiakaspalvelutyöntekijät › Laskennan ja varastoinnin toimistotyöntekijät › Palkanlaskijat, vakuutuskäsittelijät ym › Taloushallinnon toimistotyöntekijät.

Descripción de la oferta de trabajo:

Löytyykö sinulta numerotarkkuutta ja priorisointikykyä?

Meillä on avoinna määräaikainen TALOUSASSISTENTIN paikka

Etsimme tiimiimme talousassistenttia kokopäiväiseen määräaikaiseen työsuhteeseen ajalle 1.5. - 30.9.2024. Ensisijainen toimipiste on Vantaa, mutta työskentely muissakin toimipisteissä voi olla mahdollista.

Millaisesta työstä on kyse?

Talousassistentin tehtäviin kuuluu mm. ostolaskujen esitiliöinti ja reititys, ostolaskuihin liittyvien kysymyksien selvittely, taloustiimin sähköpostiin tulevien kysymysten selvittely.

Mitä odotamme sinulta?

Tehtävä edellyttää numerotarkkuutta, yhteistyötaitoja ja priorisointikykyä, jotta kaikki langat pysyvät käsissä.

Toivomme työkokemusta vastaavanlaisista tehtävistä tai suoritettuja taloushallinnon opintoja.

Mitä tarjoamme?

Tarjoamme sinulle monipuolisen tehtäväkentän ja asiantuntijoidemme vahvan tuen työhösi.

Pidämme henkilöstöstämme hyvää huolta, joten työntekijänämme sinulle kuuluvat  henkilöstöedut, kuten lounas- ja virkistysetu sekä kattava työterveyshuolto.

Kiinnostuitko?

Lisätietoja tehtävistä antaa Group Controller Markus Jäntti, markus.janttikerabit.fi tai puh. 040 720 1528 (15.3. klo 13-14 ja 19.3. klo 9-10).

Laita hakemuksesi rekryjärjestelmäämme mahdollisimman pian ja viimeistään 24.3.2023. Aloitamme haastattelut jo hakuaikana.

Nordic Waterproofing Group on yksi Euroopan johtavista rakennuksiin ja infraan kohdistuvien vedeneristystuotteiden ja -palveluiden toimittajista.

Suomen markkinoilla toimimme yhdeksällä brändillä, jotka edustavat alansa kärkeä: Kerabit Tuotteet, (katto- ja vedeneristystuotteet), Kerabit Katto ja Vesikattopalvelu (https://vesikattopalvelu.fi/) (katto- ja vedeneristysurakointi), Kerabit Julkisivut (julkisivurakentaminen), Kerabit Pinta (lattia- ja laivankansipinnoiteurakointi sekä teollisuuden pintakäsittelyt), Kerabit Kattoelementit (kattoelementit), Kerabit Kattohuolto (huollot, pinnoitukset ja korjaukset),  Kerabit Aurinkosähkö (https://kerabit.fi/aurinkosahko) (aurinkosähkö) ja EG-Trading (https://www.eg-trading.fi/) (viherrakentaminen).

País del trabajo: Finlandia.

Región: Helsinki-Uusimaa.

Ver 1076 ofertas de trabajo en "Helsinki-Uusimaa" (Finlandia).

Número de puestos: 1.

Empleador: Kerabit Oy.

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 13 de Marzo de 2024, y con identificador de la vacante:5066e479-0ea3-4a18-aec7-c35ce6007369.

Ver las 86 ofertas de trabajo de Personal de apoyo administrativo › Empleados contables y encargados del registro de materiales › Auxiliares contables y financieros › Empleados de contabilidad y cálculo de costos › empleado de contabilidad/empleada de contabilidad ofertadas.