Empleo de Operadores de grúas, aparatos elevadores en Nyugat-Dunantul (Hungría)

Daru, Felvonó és Hasonló Anyagmozgató Gép Kezelője (ollós Emelő Kezelője )

Clasificación del trabajo: Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores : Conductores de vehículos y operadores de equipos pesados móviles : Operadores de equipos pesados móviles : Operadores de grúas, aparatos elevadores y afines.
Gépkezelők, összeszerelők és járművezetők : Járművezetők és mobilgépkezelők : Mobilgépkezelők : Daruk, emelők és hasonló gépek kezelői.

Descripción de la oferta de trabajo:
A(z) IMPACT PLUS Korlátolt Felelősségű Társaság Daru, felvonó és hasonló anyagmozgató gép kezelője munkatársat keres győr (győrszentiván)i munkavégzésre munka törvénykönyve szerinti jogviszony keretében határozatlan időtartamra. A munkáltató által elfogadható iskolai végzettségek: . Munkarend, munkaidő beosztás: kötött nappali munkavégzés, foglalkoztatás kezdete, vége: 2017.08.07 - , állásegyeztetés helye és módja: Jelentkezni lehet telefonon Bereczki Rolandnál a 06-20/252-7007-es számon. . További információ:Az Impact Plus Kft. keres új munkatársat, 1 fő emelőgép-kezelőt ollós emelőre. Elvárás: OKJ-s jogosítvány ollós emelőre. Teljes munkaidős állás hétfőtől péntekig, munkavégzés helye Győrszentiván. Jelentkezni lehet telefonon Bereczki Rolandnál a 06-20/252-7007-es számon.

País del trabajo: Hungría.

Región: Nyugat-Dunántúl.

Ver 1016 ofertas de trabajo en "Nyugat-Dunantul" (Hungría).

Fecha de inicio: 01/08/2017.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: No se precisa.

Se requieren cualificaciones profesionales: No.

Horas semanales: 40.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Determinado.

Empresa: IMPACT PLUS Korlátolt Felelősségű Társaság.

Dirección: 2173 Kartal, Orgona utca 21.

Contacto: Bereczki Roland

Teléfono: (20) 252-7007.

Ver las 144 ofertas de trabajo de Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores : Conductores de vehículos y operadores de equipos pesados móviles : Operadores de equipos pesados móviles : Operadores de grúas, aparatos elevadores y afines ofertadas.