Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en Eslovenia > profesor universitario colaborador/profesora universitaria colaboradora > Asistent Z Doktoratom V Okviru Programa P3-0019 Na Centru Za Klinično Fiziologijo - M/ž

ASISTENT Z DOKTORATOM V OKVIRU PROGRAMA P3-0019 NA CENTRU ZA KLINIČNO FIZIOLOGIJO - M/Ž

Trabajo en Eslovenia (Osrednjeslovenska) de profesor universitario colaborador/profesora universitaria colaboradora

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de la enseñanza › Profesores de universidades y de la enseñanza superior › Profesores de universidades y de la enseñanza superior › profesor de educación superior/profesora de educación superiora › profesor universitario colaborador/profesora universitaria colaboradora.

Traducción de la profesión: Strokovnjaki/strokovnjakinje › Strokovnjaki/strokovnjakinje za vzgojo in izobraževanje › Univerzitetni in visokošolski učitelji/univerzitetne in visokošolske učiteljice › Univerzitetni in visokošolski učitelji/univerzitetne in visokošolske učiteljice.

Descripción de la oferta de trabajo:

VISOKOŠOLSKI ASISTENT, poskusno delo , Določen čas  oz. 31.12.2024, skrajšan delovni čas, 8, ZNANSTVENORAZISKOVALNO DELO IN STROKOVNO DELO PRI RAZISKAVAH,

STROKOVNO SODELOVANJE Z NAROČNIKI RAZISKOVALNIH NALOG,

PRIPRAVLJANJE PISNIH POROČIL IN ELABORATOV O RAZISKAVI TER EKSPERTIZ,

SODELOVANJE PRI DODIPLOMSKEM IN PODIPLOMSKEM ŠTUDIJU,

PRIPRAVLJANJE PREDLOGOV ZA NABAVLJANJE RAZISKOVALNE OPREME, VZDRŽEVANJE OPREME IN NAROČANJE POTROŠNEGA MATERIALA,

IZVAJANJE OPRAVIL S SVOJEGA PODROČJA PO NALOGU PREDSTOJNIKA ORGANIZACIJSKE ENOTE IN DRUGIH NALOG, KI VSEBINSKO SODIJO V ŠIRŠE STROKOVNO PODROČJE DELOVNEGA MESTA

, doktorat znanosti (prejšnji) ali doktorat znanosti (3. Bolonjske stopnje) s področja Biomedicine oziroma drugih naravoslovnih ali družbenih ved

asistent raziskovalec ali asistent (v primeru, če delavec še nima veljavnega naziva, mora ta pogoj izpolniti v roku štirih mesecev od datuma nastopa dela),

inovativnost, sposobnost za timsko delo, komunikativnost, organizacijske sposobnosti, znanje za uporabo računalniških programov, znanje enega svetovnega jezika,

Vloge z dokazili sprejema tajništvo Medicinske fakultete, Vrazov trg 2, 1000 Ljubljana po pošti ali e-pošti na naslov glavna.pisarnamf.uni-lj.si . Pri prijavi se naj kandidati sklicujejo na registrsko številko prijave PDM-1.,

País del trabajo: Eslovenia.

Región: Osrednjeslovenska.

Ver 1242 ofertas de trabajo en "Osrednjeslovenska" (Eslovenia).

Experiencia: 1 años.

Empleador: UNIVERZA V LJUBLJANI, MEDICINSKA FAKULTETA, Vrazov trg 2 , 1000 LJUBLJANA.

Letter + CV to EMPLOYER
Contact Person: . .
Contact Email: glavna.pisarnamf.uni-lj.si

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 16 de Abril de 2024, y con identificador de la vacante:PF85150.

Ver las 25 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de la enseñanza › Profesores de universidades y de la enseñanza superior › Profesores de universidades y de la enseñanza superior › profesor de educación superior/profesora de educación superiora › profesor universitario colaborador/profesora universitaria colaboradora ofertadas.