Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en República Checa > Operadores de máquinas para fabricar productos textiles y artículos de piel y cuero > Dělnice/dělník Ve Výrobě Hygienických A Zdravotnických Materiálů, Obsluha Ostatních Strojů Na Výrobu A úpravu Textilních, Kožených A Kožešinových Výrobků Jinde Neuvedená

Empleos de Operadores de máquinas para fabricar productos textiles y artículos de piel y cuero en Jihomoravský kraj (República Checa)

Dělnice/dělník Ve Výrobě Hygienických A Zdravotnických Materiálů, Obsluha Ostatních Strojů Na Výrobu A úpravu Textilních, Kožených A Kožešinových Výrobků Jinde Neuvedená

Clasificación del trabajo: Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores : Operadores de instalaciones fijas y máquinas : Operadores de máquinas para fabricar productos textiles y artículos de piel y cuero : Operadores de máquinas para fabricar productos textiles y artículos de piel y cuero no clasificados bajo otros epígrafes.

Obsluha strojů a zařízení, montéři : Obsluha stacionárních strojů a zařízení : Obsluha strojů na úpravu a výrobu textilních, kožešinových a kožených výrobků : Obsluha strojů na úpravu a výrobu textilních, kožešinových a kožených výrobků jinde neuvedená

Descripción de la oferta de trabajo:

První kontakt: e-mailem nebo osobně (v místě výkonu práce, vždy v úterý v 11hodin)

Společnost HARTMANN - RICO a.s. patří s počtem 1500 zaměstnanců mezi nejvýznamnější výrobce a distributory zdravotnického materiálu a hygienického zboží v České republice. Společnost je součástí mezinárodní skupiny HARTMANN, která je zastoupena v mnoha evropských i mimoevropských zemích.

NÁPLŇ PRÁCE:

    příprava komponentů pro výrobu

    skládání operačních roušek

    kompletace operačních setů

POŽADUJEME:

    manuální zručnost

    chuť pracovat

    dobrý zdravotní stav

    bezúhonnost, spolehlivost

    minimální znalost českého jazyka (není nutností)

Zaměstnanecké výhody: příspěvek na zdraví, příspěvek na dopravu, 5 týdnů dovolené, firemní výrobky za zaměstnanecké ceny, závodní stravování, práce v čistém prostředí

Souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou.

Místo výkonu práce:

Masarykovo nám. č.p. 77, Veverská Bítýška 664 71, okr.Brno-venkov - jako hlavní místo výkonu práce a dále provozovny

HARTMANN-RICO a.s., Malá Bukovina 50, Chvalkovice 552 04, okr.Náchod

HARTMANN-RICO a.s., Bělohradská 109, Havlíčkův Brod 580 01, okr. Havlíčkův Brod

HARTMANN-RICO a.s., 1.Máje 399, Zastávka u Brna 664 84, okr. Brno-venkov

Región: Jihomoravský kraj.

Ver 192 ofertas de trabajo en "Jihomoravský kraj" (República Checa).

Número de puestos: 100.

Tipo de puesto: Determinado.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Salario: 19825 mínimo y 21952 máximo (CZK mensual).

Otros beneficios: Gastos de viaje; Comidas incluidas.

Empleador: HARTMANN - RICO a.s..

Obraťte se na kontaktní osobu. Martina Vitulová. Tel.: +420 724 671 205. E-mail: hartmann.info" rel="nofollow">naborybvbhartmann.info.

Forma de contacto:

  • Teléfono: +420 +420 724 671 205
  • Correo electrónico: naborybvbhartmann.info

Identificador de la vacante:16557120703.

Ver las 11 ofertas de trabajo de Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores : Operadores de instalaciones fijas y máquinas : Operadores de máquinas para fabricar productos textiles y artículos de piel y cuero : Operadores de máquinas para fabricar productos textiles y artículos de piel y cuero no clasificados bajo otros epígrafes ofertadas.