Europeos.es : Inicio > Empleo en República Checa > Barrenderos > Dělník/ce Na Sečení Trávy, čištění Města, Svoz Odpadu, Uklízeči Veřejných Prostranství

Contratación en República Checa de Barrenderos

Dělník/ce Na Sečení Trávy, čištění Města, Svoz Odpadu, Uklízeči Veřejných Prostranství

Clasificación del trabajo: Ocupaciones elementales : Recolectores de desechos y otras ocupaciones elementales : Recolectores de desechos : Barrenderos y afines.

Pomocní a nekvalifikovaní pracovníci : Pracovníci s odpady a jiní nekvalifikovaní pracovníci : Pracovníci s odpady : Uklízeči veřejných prostranství

Descripción de la oferta de trabajo:

PRACOVIŠTĚ Holešov

- Náplň práce: sečení trávy sekačkami, svoz odpadu, čištění zeleně, komunikací

- Požadavky: základní vzdělání, řidičské oprávnění skupiny B

- PD Po-Pá 6:00-14:00 hod., stravenky, nástup možný ihned

- kontakt osobně na pracovišti Po-Pá (6:00 - 12:00 hod.)

Número de puestos: 2.

Nivel educativo: Educación primaria.

Con permiso de conducir: b.

Empleador: Technické služby Holešov, s.r.o..

Obraťte se na kontaktní osobu. Anna Pumprlová, mzdová účetní. Tel.: +420 573 394 913,573 396 722. E-mail: tsholesov.cz" rel="nofollow">pumprlovatsholesov.cz.

Forma de contacto:

  • Teléfono: +420 +420 573 394 913,573 396 722
  • Correo electrónico: pumprlovatsholesov.cz

Identificador de la vacante:20408220717.

Ver las 60 ofertas de trabajo de Ocupaciones elementales : Recolectores de desechos y otras ocupaciones elementales : Recolectores de desechos : Barrenderos y afines ofertadas.