Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en República Checa > Ensambladores de equipos eléctricos y electrónicos > Dělník/nice V Elektrotechnice, Montážní Dělníci Elektronických Zařízení

DĚLNÍK/NICE V ELEKTROTECHNICE, Montážní dělníci elektronických zařízení

Vacante de Ensambladores de equipos eléctricos y electrónicos en Pardubický kraj (República Checa)

Clasificación del trabajo: Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores : Ensambladores : Ensambladores : Ensambladores de equipos eléctricos y electrónicos.

Obsluha strojů a zařízení, montéři : Montážní dělníci : Montážní dělníci : Montážní dělníci elektrických a elektronických zařízení

Descripción de la oferta de trabajo:

MÍSTO VÝKONU PRÁCE: SCHOTT CR, s.r.o., Dvořákova č.p.

997, Žichlínské Předměstí, 563 01 Lanškroun Pro našeho významného klienta, který je jeden z nejvýznamnějších výrobců sklo/keramicko - kovových pouzder používaných na ochranu vysoce citlivých elektronických zařízení hledáme spolehlivé pracovníky POŽADUJEME: - SOU obecné, základní vzdělání - samostatnost - ochotu pracovat v třísměnném provozu/ 12h provozu - manuální zručnost (jemná motorika) NABÍZÍME: - po plném zaučení možnost zvýšení mzdy dle schopností - příjemný pracovní tým - jistota práce v prosperující společnosti - 13. plat - zajímavé a motivující firemní benefity - podpora sportovních aktivit a zdraví - firemní kulturní a společenské akce - splnění měsíčního fondu pracovní doby - 1000,-Kč/měsíc - oběd, večeře - 25,-Kč/ 1 jídlo za den - 5 týdnů dovolené - zdarma ubytování - poukázky Sodexo NECHODIT OSOBNĚ NA UVEDENOU ADRESU, VŽDY ZASLAT ŽIVOTOPIS, PŘÍPADNĚ ZAVOLAT, Dovolená navíc

Servicio de empleo de origen: MPSV, Servicios Públicos de Empleo, República Checa.

Región: Pardubický kraj.

Ver 266 ofertas de trabajo en "Pardubický kraj" (República Checa).

Fecha de inicio: 15/05/2018.

Nº de vacantes: 20.

Experiencia: No se precisa.

Nivel educativo requerido: Escolaridad obligatoria / preparación profesional.

Carnet de conducir: No.

Alojamiento facilitado: Si.

Traslado incluido: No.

Se requieren cualificaciones profesionales: No.

Comidas incluidas: No.

Horas semanales: 40.

Salario: 20000.0 CZK mínimo y 22000.0 CZK máximo (Bruto Mensualmente).

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Indefinido.

Cómo solicitar el puesto: Marie Mikulská

Empresa: Bonjob s.r.o..

Dirección: Na Rovince 879, Hrabová, 720 00 Ostrava 20.

Contacto: Marie Mikulská

Email: marie.mikulskaReemplazar por una arrobawincottpeople.com

Teléfono: +420 734 769 571.

Ver las 169 ofertas de trabajo de Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores : Ensambladores : Ensambladores : Ensambladores de equipos eléctricos y electrónicos ofertadas.