Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en República Checa > Carniceros, pescaderos > Dělník Masné Výroby, Ostatní Zpracovatelé Masa, Ryb A Příbuzní Pracovníci

Dělník masné výroby, Ostatní zpracovatelé masa, ryb a příbuzní pracovníci

Ofertas en Ústecký kraj (República Checa) de Carniceros, pescaderos

Clasificación del trabajo: Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios : Operarios y oficiales de procesamiento de alimentos, de la confección, ebanistas, otros artesanos y afines : Oficiales y operarios de procesamiento de alimentos y afines : Carniceros, pescaderos y afines.

Řemeslníci a opraváři : Zpracovatelé potravin, dřeva, textilu a pracovníci v příbuzných oborech : Výrobci a zpracovatelé potravin a pracovníci v příbuzných oborech : Zpracovatelé masa, ryb a pracovníci v příbuzných oborech

Descripción de la oferta de trabajo:

Místo výkonu práce: Tyršova č.p. 869, Trmice.

Náplň práce: práce se strojním zařízením řeznictví při výrobě řeznického sortimentu dle technologických postupů a norem, spolupráce při příjmu masa a surovin pro výrobu, bourání masa dle stanovených technologických postupů, zpracování masa do kuchyňské úpravy dle stanovených technologických postupů, příprava řeznických výrobků a polotovarů dle stanovených technologických postupů a norem, tepelné a další technologické zpracování výrobků oddělení řeznictví dle technologických postupů a norem, ukládání hotových výrobků na stojany a do prostor lednic, příprava surovin a polotovarů pro výrobu

Požadujeme: základní vzdělání.

Nabízíme: mzdu 25 000 ,- Kč., stravenky, občerstvení k dispozici během pracovní doby, zaměstnanecké slevy, 13.plat., zaměstnavatel zaučí.

Kontakt: hlásit se na e-mail nebo telefonicky.

Región: Ústecký kraj.

Ver 164 ofertas de trabajo en "Ústecký kraj" (República Checa).

Número de puestos: 4.

Tipo de puesto: Contratación directa.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Salario: mínimo 25000 (CZK mensual).

Empleador: Globus ČR, k.s..

Obraťte se na kontaktní osobu. Milena Richtrová. Tel.: +420 475 645 117. E-mail: globus.cz" rel="nofollow">m.richtrovaglobus.cz.

Forma de contacto:

  • Teléfono: +420 +420 475 645 117
  • Correo electrónico: m.richtrovaglobus.cz

Identificador de la vacante:15112650732.

Ver las 147 ofertas de trabajo de Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios : Operarios y oficiales de procesamiento de alimentos, de la confección, ebanistas, otros artesanos y afines : Oficiales y operarios de procesamiento de alimentos y afines : Carniceros, pescaderos y afines ofertadas.