Europeos.es : Inicio > Empleo en República Checa > Operadores de máquinas para elaborar alimentos y productos afines > Dělník V Masné Výrobě - Bourárna , Expedice, Nářezová Linka, Obsluha Strojů Na Zpracování A Konzervování Masa A Ryb

Dělník v masné výrobě - bourárna , expedice, nářezová linka, Obsluha strojů na zpracování a konzervování masa a ryb

Oferta de empleo en República Checa de Operadores de máquinas para elaborar alimentos y productos afines

Clasificación del trabajo: Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores : Operadores de instalaciones fijas y máquinas : Operadores de máquinas para elaborar alimentos y productos afines : Operadores de máquinas para elaborar alimentos y productos afines.

Obsluha strojů a zařízení, montéři : Obsluha stacionárních strojů a zařízení : Obsluha strojů na výrobu potravin a příbuzných výrobků : Obsluha strojů na výrobu potravin a příbuzných výrobků

Descripción de la oferta de trabajo:

Místo výkonou práce:

- LE&CO - Ing. Jiří Lenc, s.r.o., Poděbradská 606, Jirny

Prvotní kontakt:

- tel.: 603 142 645

- e-mail: le-co.cz" target="_blank" rel="nofollow">olga.smolovale-co.cz

Upřesňující údaje:

Náplň práce:(dle úseků)

Oddělení Bourána:

- vykoštění a úprava suroviny

- vážení zpracované suroviny

Oddělení Narážky:

- příprava obalů dle rozpisu výroby

- ukládání hotových výrobků do udírenských klecí

Oddělení Baličky:

- zajištění správného označení zboží

- krájení připravených výrobků

- příprava hotových výrobků k expedici

Oddělení Nářezáku:

- vkládání hotového výrobku do vaniček

- obsluha nářezového stroje

- kontrola hotových výrobků

- správné označení výrobku

Požadujeme:

- samostatnost, spolehlivost, odpovědnost

- znalost práce s VZV výhodou

- časová flexibilita

- čistý TR

Nabízíme:

- dobré platové ohodnocení

- moderní provoz

- v případě zájmu zajistíme ubytování

- firemní půjčky

- balíček firemních produktů

- pracovní oblečení

- věrnostní odměny – 13. plat

- odměny při životních jubileích

- dotovaná strava na pracovišti

Número de puestos: 10.

Empleador: LE & CO - Ing. Jiří Lenc, s.r.o..

Obraťte se na kontaktní osobu. Olga Smolová. Tel.: +420 225 391 250. E-mail: le-co.cz" target="_blank" rel="nofollow">olga.smolovale-co.cz.

Forma de contacto:

  • Teléfono: +420 +420 225 391 250
  • Correo electrónico: olga.smolovale-co.cz

Identificador de la vacante:20826840707.

Ver las 192 ofertas de trabajo de Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores : Operadores de instalaciones fijas y máquinas : Operadores de máquinas para elaborar alimentos y productos afines : Operadores de máquinas para elaborar alimentos y productos afines ofertadas.