Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en República Checa > Peones de la industria manufacturera > Dělník V Lisovně, Pomocní Dělníci Ve Výrobě

Dělník v lisovně, Pomocní dělníci ve výrobě

Empleos en Moravskoslezský kraj (República Checa) de Peones de la industria manufacturera

Clasificación del trabajo: Ocupaciones elementales : Peones de la minería, la construcción, la industria manufacturera y el transporte : Peones de la industria manufacturera : Peones de la industria manufacturera no clasificados bajo otros epígrafes.

Pomocní a nekvalifikovaní pracovníci : Pomocní pracovníci v oblasti těžby, stavebnictví, výroby, dopravy a v příbuzných oborech : Pomocní pracovníci ve výrobě : Pomocní pracovníci ve výrobě jinde neuvedení

Descripción de la oferta de trabajo:

z: 4.9.2020, a: 14.9.2020 místo se souhlasem se zaměstnaneckou kartou

Pracovní náplň:

Obsluha lisu pro hluboké tažení či ohýbání plechů včetně strojů pro tváření plechů za tepla

Instalace tvářecích nástrojů na stroje včetně ověření jejich ustavení a seřízení

Příprava přístřihů případně jiných polotovarů z plechu pro zpracování, obsluha lisu při procesu tváření, kontrola kvality výlisků, koordinace práce s dalšími členy osádek lisů, práce ve třísměnném provozu

Požadujeme:

SŠ vzdělání nejlépe vyučen v technickém oboru (strojník, strojní mechanik)

Základní znalost technologie lisování kovů, orientaci v normách, výkresové dokumentaci a dalších technických podkladech, znalost práce s měřidly a šablonami, oprávnění k vázání břemen - vazačský průkaz

Nabízíme:

Silné zázemí českého podniku, různorodou, zajímavou a dlouhodobě perspektivní práci

Zajímavé hodnocení a zaměstnanecké výhody dle kolektivní smlouvy

Možnost profesního růstu a dalšího osobního rozvoje, 5 týdnů dovolené,dotované závodní stravování, příspěvek na penzijní připojištění, příspěvky nad rámec ZP (jubilea, výročí),

příplatky nad rámec ZP, benefitní program pro zaměstnance

Osobní kontakt: PO až  PÁ, 12:30 hod na pracovišti Tawesco, p. Drozdová, personální oddělení (strukturovaný životopis s sebou)

nebo na e-mail: monika.drozdovatawesco.cz

Región: Moravskoslezský kraj.

Ver 155 ofertas de trabajo en "Moravskoslezský kraj" (República Checa).

Número de puestos: 25.

Tipo de puesto: Contratación directa.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Salario: mínimo 18000 (CZK mensual).

Empleador: Tawesco s.r.o..

Obraťte se na kontaktní osobu. Bc. Monika Drozdová. E-mail: tawesco.cz" rel="nofollow">monika.drozdovatawesco.cz.

Forma de contacto:

  • Correo electrónico: monika.drozdovatawesco.cz

Identificador de la vacante:19563500776.

Ver las 618 ofertas de trabajo de Ocupaciones elementales : Peones de la minería, la construcción, la industria manufacturera y el transporte : Peones de la industria manufacturera : Peones de la industria manufacturera no clasificados bajo otros epígrafes ofertadas.