Europeos.es : Inicio > Empleo en Polonia > Empleados de centros de llamadas > Customer Service Specialist - German Speaker

Customer Service Specialist - German speaker. Mazowieckie

Oferta en Mazowieckie (Polonia) de Empleados de centros de llamadas

Clasificación del trabajo: Personal de apoyo administrativo : Empleados en trato directo con el público : Empleados de servicios de información al cliente : Empleados de centros de llamadas.

Pracownicy biurowi : Pracownicy obsługi klienta : Pracownicy do spraw informowania klientów : Pracownicy informacyjni ośrodków kontaktów z klientami

Descripción de la oferta de trabajo:

Zakres obowiązków: bieżąca obsługa klientów z rynku niemieckiego (telefoniczna/e-mail), dbanie o relację z klientami, kształtowanie dobrego wizerunku firmy, pełnienie funkcji doradczej w kwestii dopasowania produktów do indywidualnych potrzeb, administracja i praca z wewnętrznym systemem Wymagania: - wykształcenie: średnie ogólnokształcące - konieczne - języki obce: niemiecki - w mowie: bardzo dobry, w piśmie: bardzo dobry - konieczne - pozostałe: Wykształcenie średnie ogólnokształcące; biegła znajomość języka niemieckiego C1/native speaker; znajomość języka polskiego lub języka angielskiego na poziomie min.

B2; mile widziane doświadczenie w obsłudze klienta; wysokie zdolności komunikacyjne, interpersonalne i negocjacyjne; samodzielność i nastawienie na realizację wyznaczonych celów.

Opis stanowiska: bieżąca obsługa klientów z rynku niemieckiego (telefoniczna/e-mail), dbanie o relację z klientami, kształtowanie dobrego wizerunku firmy, pełnienie funkcji doradczej w kwestii dopasowania produktów do indywidualnych potrzeb, administracja i praca z wewnętrznym systemem.

Pracodawca oferuje: atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oraz bardzo atrakcyjny system premiowy (1000-2500 zł netto), pakiet benefitów (karta Multisport, prywatna opieka medyczna Medicover), system szkoleń pod okiem doświadczonych trenerów sprzedaży, nowoczesny sprzęt niezbędny do wykonywania zleconych zadań, możliwość wykorzystywania na co dzień języka obcego, elastyczne godziny pracy, pracę stacjonarną w biurze w Warszawie lub home office, możliwość wsparcia przy relokacji.

Osoby zainteresowane ofertą i spełniające podane wymagania prosimy o przesłanie CV na adres: rekrutacjaReemplazar por una arrobahrsystems.pl z podaniem w tytule wiadomości nr ref.

CSP/DE/2018 Sposób aplikowania: - bezpośrednio do pracodawcy - wymagane dokumenty: CV - języki aplikowania: polski Dodatkowy opis: Wykształcenie średnie ogólnokształcące; biegła znajomość języka niemieckiego C1/native speaker; znajomość języka polskiego lub języka angielskiego na poziomie min.

B2; mile widziane doświadczenie

Servicio de empleo de origen: PSZ, Servicios Públicos de Empleo, Polonia.

País del trabajo: Polonia.

Región: Mazowieckie.

Ver 555 ofertas de trabajo en "Mazowieckie" (Polonia).

Fecha de inicio: 01/07/2018.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: No se precisa.

Nivel educativo requerido: Escolaridad obligatoria / preparación profesional.

Carnet de conducir: No.

Alojamiento facilitado: No.

Traslado incluido: No.

Se requieren cualificaciones profesionales: No.

Comidas incluidas: No.

Horas semanales: 40.00.

Salario: mínimo 5500.0 PLN (Bruto Mensualmente).

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Determinado.

Cómo solicitar: Carta y currículo al empresario.

Cómo solicitar el puesto: email: rekrutacjaReemplazar por una arrobahrsystems.pl

Empresa: HR SYSTEMS sp. z o.o..

Dirección: Ciołka 12/317A, 01-402 Warszawa, Polska.

Contacto: email: rekrutacjaReemplazar por una arrobahrsystems.pl

Teléfono: 22-243-33-07.

Ver las 659 ofertas de trabajo de Personal de apoyo administrativo : Empleados en trato directo con el público : Empleados de servicios de información al cliente : Empleados de centros de llamadas ofertadas.