Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en República Checa > Técnicos en asistencia al usuario de tecnología de la información y las comunicaciones > Customer And Software Support Specialist, Technici Uživatelské Podpory Informačních A Komunikačních Technologií

Customer and Software Support Specialist, Technici uživatelské podpory informačních a komunikačních technologií

Búsqueda en República Checa (Hlavní město Praha) de Técnicos en asistencia al usuario de tecnología de la información y las comunicaciones

Clasificación del trabajo: Técnicos y profesionales de nivel medio : Técnicos de la tecnología de la información y las comunicaciones : Técnicos en operaciones de tecnología de la información y las comunicaciones y asistencia al usuario : Técnicos en asistencia al usuario de tecnología de la información y las comunicaciones.

Techničtí a odborní pracovníci : Technici v oblasti informačních a komunikačních technologií : Technici provozu a uživatelské podpory informačních a komunikačních technologií a příbuzní pracovníci : Technici uživatelské podpory informačních a komunikačních technologií

Descripción de la oferta de trabajo:

Kontakt e-mailem.

Specialista zákaznické a produktové podpory (večerní/noční/víkendové směny)

Povinnosti a úkoly:

Práce na směny (16:00 - 23:00/23:00 - 7:00) dle týmové

rotace, zajištění pokrytí 24/7

"    Bez přijímání příchozích telefonických hovorů (nejsme call centrum)

"    Víkendové směny ve formě home office

"    Zajištění 1. úrovně klientské podpory a podpory prodeje pro naše interní i externí klienty (B2B)

"    Zajištění řešení technických problémů nebo stížností

"    Koordinace a řešení potíží mezi pobočkami vedoucí ke spokojenosti klientů

"    Udržování informačních systémů pro zákazníky v souladu s pravidly společnosti

"    Přispívat k nastavení a zlepšování pracovních postupů

Kvalifikace:

"    Minimálně 1-2 roky na pozici klientské podpory v mezinárodní společnosti

"    Minimálně 1 rok zkušeností na obdobné pozici

"    Flexibilita, vynikající schopnost komunikace - schopnost práce v týmu

"    Schopnost sebemotivace, samostatná práce bez přímého dohledu nadřízeného

"    Předchozí zkušenost v software license management

"    Komunikace uvnitř týmu v angličtině (AJ plynně)

"    Výborné znalosti MS Office

"    Zaměření na detail a kvalitu, strukturovaný přístup

"    Radost ze zlepšování a osobního růstu

Customer and Software Support Specialist (Evening / Night / Weekend shifts)

Responsibilities and challenges

Work on rotational shifts (4PM - 11PM / 11PM - 7AM) according to the team's

Rota, assuring a 24/7 coverage

"    No external incoming phone calls (we are not a call center)

"    Weekend shifts covered from home office

"    Provide 1st level administrative sales and customer care support to our internal and external customers (B2B)

"    Follow up on any technical issues or complaints, managing expectations for its

"    resolution

"    Coordinate & liaise across departments to guarantee stakeholders satisfaction

"    Maintain customer information systems in accordance with company policies

"    Contribute to the standardization and improvement of working processes

Výhody: příspěvek na volnočasové aktivity, stravenky, 5 týdnů dovolené navíc, firemní telefony

Región: Hlavní město Praha.

Ver 587 ofertas de trabajo en "Hlavní město Praha" (República Checa).

Número de puestos: 4.

Tipo de puesto: Contratación directa.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Salario: 30000 mínimo y 60000 máximo (CZK mensual).

Empleador: DHI a.s..

Obraťte se na kontaktní osobu. Jana Vecánová. E-mail: dhigroup.com" rel="nofollow">hr-czdhigroup.com.

Forma de contacto:

  • Correo electrónico: hr-czdhigroup.com

Identificador de la vacante:16123580755.

Ver las 293 ofertas de trabajo de Técnicos y profesionales de nivel medio : Técnicos de la tecnología de la información y las comunicaciones : Técnicos en operaciones de tecnología de la información y las comunicaciones y asistencia al usuario : Técnicos en asistencia al usuario de tecnología de la información y las comunicaciones ofertadas.