Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en República Checa > Panaderos, pasteleros y confiteros > Cukrář/ka, Cukráři (kromě šéfcukrářů)

Ofertas de empleo de Panaderos, pasteleros y confiteros en Moravskoslezský kraj (República Checa)

Cukrář/ka, Cukráři (kromě šéfcukrářů)

Clasificación del trabajo: Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios : Operarios y oficiales de procesamiento de alimentos, de la confección, ebanistas, otros artesanos y afines : Oficiales y operarios de procesamiento de alimentos y afines : Panaderos, pasteleros y confiteros.

Řemeslníci a opraváři : Zpracovatelé potravin, dřeva, textilu a pracovníci v příbuzných oborech : Výrobci a zpracovatelé potravin a pracovníci v příbuzných oborech : Pekaři, cukráři a výrobci cukrovinek (kromě šéfcukrářů)

Descripción de la oferta de trabajo:

ZMK

Místo výkonu práce: Hlavní třída 698/92, Ostrava - Poruba; Horní 1486/61, Ostrava - Hrabůvka

V případě zájmu  předem volat na tel. od 08.00 do16.00 hod. a domluvit si schůzku.

Náplň práce:

-Výroba domácí jadranské zmrzliny a cukrářských výrobků balkánské kuchyně a jejich expedice

-Výroba pizzy, tortil a pečiva

-Sestavování nabídky balkánských specialit a obnova nabízeného sortimentu dle sezónnosti

-Odpovědnost za prodej

-Objednávky surovin pro výrobu balkánských specialit, skladování a expedice

Požadujeme:

-Znalost receptúr a přípravy specialit balkánské kuchyně

-Dodržování hygienických standardů

Výhodou:

-Znalost makedonštiny (komunikace s dodavateli a objednávání surovin)

Región: Moravskoslezský kraj.

Ver 203 ofertas de trabajo en "Moravskoslezský kraj" (República Checa).

Número de puestos: 2.

Tipo de puesto: Contratación directa.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Salario: mínimo 16280 (CZK mensual).

Empleador: Emir Sejdini.

Obraťte se na kontaktní osobu. Emir Sejdini. Tel.: +420 777 453 510.

Forma de contacto:

  • Teléfono: +420 +420 777 453 510

Identificador de la vacante:12283780756.

Ver las 425 ofertas de trabajo de Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios : Operarios y oficiales de procesamiento de alimentos, de la confección, ebanistas, otros artesanos y afines : Oficiales y operarios de procesamiento de alimentos y afines : Panaderos, pasteleros y confiteros ofertadas.