Trabajo de Maestros preescolares en Del-Dunantul (Hungría)

Csecsemő- és Kisgyermeknevelő, óvodapedagógus

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales de la enseñanza : Maestros de enseñanza primaria y maestros preescolares : Maestros preescolares.
Felsőfokú képzettséget igénylő foglalkozások : Oktatási foglalkozások : Általános iskolai tanárok és óvodapedagógusok : Óvodapedagógusok.

Descripción de la oferta de trabajo:
A(z) TASZÁRI ÁLT.ISK. ÉS NAPK.OTTH.ÓVODA Csecsemő- és kisgyermeknevelő, óvodapedagógus munkatársat keres taszári munkavégzésre közalkalmazotti (kjt.) jogviszony keretében határozott időtartamra. A munkáltató által elfogadható iskolai végzettségek: . Munkarend, munkaidő beosztás: kötött nappali munkavégzés, foglalkoztatás kezdete, vége: 2017.08.21 - 2018.08.20, állásegyeztetés helye és módja: Járási Hivatal Foglalkoztatási Osztályán: 7400 Kaposvár, Kontrássy utca 5/B.. A munkáltató által elfogadható szakképzettségek:Óvodapedagógus,

País del trabajo: Hungría.

Región: Dél-Dunántúl.

Ver 305 ofertas de trabajo en "Del-Dunantul" (Hungría).

Fecha de inicio: 04/07/2017.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: No se precisa.

Se requieren cualificaciones profesionales: Si.

Horas semanales: 40.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Indefinido.

Empresa: TASZÁRI ÁLT.ISK. ÉS NAPK.OTTH.ÓVODA.

Dirección: 7261 Taszár, VÖRÖSMARTY út 4..

Contacto: Utasiné Kenderák Tímea

Teléfono: (30) 6491247.

Ver las 559 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales de la enseñanza : Maestros de enseñanza primaria y maestros preescolares : Maestros preescolares ofertadas.