Europeos.es : Inicio > Empleo en República Checa > Reguladores y operadores de máquinas herramientas > Cnc Frézař, Seřizovači A Obsluha Konvenčních Fréz

CNC frézař, Seřizovači a obsluha konvenčních fréz

Oferta de trabajo en Zlínský kraj (República Checa) de Reguladores y operadores de máquinas herramientas

Clasificación del trabajo: Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios : Oficiales y operarios de la metalurgia, la construcción mecánica y afines : Herreros, herramentistas y afines : Reguladores y operadores de máquinas herramientas.

Řemeslníci a opraváři : Kovodělníci, strojírenští dělníci a pracovníci v příbuzných oborech : Kováři, nástrojáři a pracovníci v příbuzných oborech : Seřizovači a obsluha kovoobráběcích strojů

Descripción de la oferta de trabajo:

pracoviště Kroměříž

- náplň práce: Obsluha CNC frézek, Práce s výkresovou dokumentací a s měřidly, Dohled nad běžnou provozní údržbou stroje

- Požadavky: vyučení nebo SŠ vzdělání v technickém oboru, spolehlivost, samostatnost, pracovitost a loajalita, smysl pro přesnost a pečlivost, Manuální zručnost, zájem se naučit něco nového

- Výhodou pro Vás bude: Je-li pro Vás soustružení či frézování, zejména na CNC, už nějakou dobu každodenním chlebem

- Naše nabídka: Vysoké ohodnocení dle zkušeností a dovedností, Práce pouze ve 2-směnném provozu, Jistota se smlouvou na dobu neurčitou, Možnost profesního růstu, Stravenky v hodnotě 100,- Kč, Měsíční zpříjemnění za 100% docházku – 500,- Kč, Řada dalších benefitů

- nástup možný ihned nebo dle dohody

- své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: pracemoravia-retezy.cz

Región: Zlínský kraj.

Ver 163 ofertas de trabajo en "Zlínský kraj" (República Checa).

Número de puestos: 2.

Tipo de puesto: Contratación directa.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Salario: 24000 mínimo y 30000 máximo (CZK mensual).

Empleador: MORAVIA ŘETĚZY a.s..

Obraťte se na kontaktní osobu. Ing. Jitka Vašinová. Tel.: +420 573 360 365. E-mail: moravia-retezy.cz" rel="nofollow">pracemoravia-retezy.cz.

Forma de contacto:

  • Teléfono: +420 +420 573 360 365
  • Correo electrónico: pracemoravia-retezy.cz

Identificador de la vacante:16409810780.

Ver las 675 ofertas de trabajo de Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios : Oficiales y operarios de la metalurgia, la construcción mecánica y afines : Herreros, herramentistas y afines : Reguladores y operadores de máquinas herramientas ofertadas.