Cipész, cipőkészítő, -javító (betanított munka)

Oferta en Hungría (Kozep-Magyarorszag) de Zapateros

Clasificación del trabajo: Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios : Operarios y oficiales de procesamiento de alimentos, de la confección, ebanistas, otros artesanos y afines : Oficiales y operarios de la confección y afines : Zapateros y afines.
Szakképzettséget igénylő ipari foglalkozások : Élelmiszer-, fa-, textilipari és hasonló vegyesipari foglalkozások : Textilipari foglalkozások : Cipészek és hasonló foglalkozásúak.

Descripción de la oferta de trabajo:
A(z) Heinrich Dinkelacker Magyarország Ipari és Kereskedelmi Kft. Cipész, cipőkészítő, -javító munkatársat keres budapest 22. ker.i munkavégzésre munka törvénykönyve szerinti jogviszony keretében határozatlan időtartamra. A munkáltató által elfogadható iskolai végzettségek: . Munkarend, munkaidő beosztás: állandó délelőtti műszak, foglalkoztatás kezdete, vége: 2017.08.01 - , állásegyeztetés helye és módja: Foglalkoztatónál: 1024 Budapest 02. ker., Lövőház utca 30, Jelentkezés a megadott telefonszámon: 06-1-207-6185 és e-mailben h.dinkelackerReemplazar por una arrobahdk.t-online.hu. Juttatások:próbaidő lejárta után cafeteria, vidékieknek szállás biztosítása, utazási költségtérítés, Speciális követelmények:nem szükséges képzettség; a bruttó fizetés a teljesítmény alapján kerül meghatározásra

País del trabajo: Hungría.

Región: Közép-Magyarország.

Ver 478 ofertas de trabajo en "Kozep-Magyarorszag" (Hungría).

Fecha de inicio: 31/07/2017.

Nº de vacantes: 10.

Experiencia: No se precisa.

Se requieren cualificaciones profesionales: No.

Salario: 178000.0 HUF mínimo y 309000.0 HUF máximo (Bruto Mensualmente).

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Determinado.

Empresa: Heinrich Dinkelacker Magyarország Ipari és Kereskedelmi Kft..

Dirección: 1024 Budapest 02. ker., Lövőház utca 30.

Contacto: Seres Ágota / Nyerges Imréné

Email: h.dinkelackerReemplazar por una arrobahdk.t-online.hu

Teléfono: (06) 1-207-6185.

Ver las 15 ofertas de trabajo de Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios : Operarios y oficiales de procesamiento de alimentos, de la confección, ebanistas, otros artesanos y afines : Oficiales y operarios de la confección y afines : Zapateros y afines ofertadas.