Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en Dinamarca > Carpinteros de armar y de obra blanca > Ciesla / Stolarz Konstrukcyjny / Snekker / Tømrer

Ciesla / Stolarz konstrukcyjny / Snekker / Tømrer

Contrato en Dinamarca de Carpinteros de armar y de obra blanca

Clasificación del trabajo: Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios : Oficiales y operarios de la construcción excluyendo electricistas : Oficiales y operarios de la construcción (obra gruesa) y afines : Carpinteros de armar y de obra blanca.

Håndværkspræget arbejde : Håndværkspræget arbejde inden for byggeri, undtagen elektrikere : Bygningsarbejde (ekskl. medhjælpere) — basis : Tømrer- og bygningssnedkerarbejde

Descripción de la oferta de trabajo:

Szukamy Ciebie - poniewaz jestes fachowcem,masz odpowiednie kwalifikacje i uprawnienia niezbedne do podjecia pracy.

Arbeidsoppgaver

  • Wykonywanie elementów stolarki budowlanej
  • Montowanie roznych elementów drewnianych
  • Realizowanie uslug przy pracach wykonczeniowych
  • Montaz stolarki okiennej - drzwi - listwowanie
  • Montaz scianek dzialowych, plyt K-G,
  • Mykonywanie wewnetrznych konstrukcji do scian dzialowych
  • Montaz elewacji i fasad z elementów drewnianych
  • Inne prace stolarskie

Ønskede kvalifikasjoner

  • Masz minimum 3 lata praktyki zawodowej
  • Jestes odpowiedzialnym, rzetelnym i godnym zaufania fachowcem
  • Potrafisz samodzielnie i w zespole planowac i realizowac zadania w terminie
  • Komunikujesz sie w jezyku angielskim lub norweskim
  • Chcesz sie rozwijac i masz dobra etyke pracy a to co robisz to Twoja pasja
  • Potrafisz zastosowac oznaczenia graficzne, samodzielnie czytasz i pracujesz z rysunkiem budowlanym

Vi tilbyr

  • Wynagrodzenie od 220 - 250 nok /godz.
  • Dlugoterminowe projekty z naszymi klientami
  • Mozliwosc stalego zatrudnienia najlepszych kandydatów

Czekamy na Twoja aplikacje!

Om arbeidsgiveren:

Ansatte i Oslo Bemanning AS har lang erfaring fra byggebransjen og bemanning/rekrutering.

Våre store fagområder: betong, armering, elementmontasje, forskaling, tømmer, mur, flis, maling og hjelpearbeidere.

Vi dekker også felter innenfor mekanikk, elektro, lager, sjåfører, maskinførere.

País del trabajo: Dinamarca.

Número de puestos: 4.

Empleador: OSLO BEMANNING AS.

Instrucciones para solicitar:

Identificador de la vacante:d468798a-e961-4dfa-9fc6-d41a905fa3e2.

Ver las 755 ofertas de trabajo de Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios : Oficiales y operarios de la construcción excluyendo electricistas : Oficiales y operarios de la construcción (obra gruesa) y afines : Carpinteros de armar y de obra blanca ofertadas.