Europeos.es : Inicio > Empleo en República Checa > Técnicos en ciencias físicas y químicas > Chemik - Vývoj Metalokeramických, Keramick. (vč. Porcelán.) Materiálů, Vývoj žáruvzdor. Barviv/výstupní Kontrola, Technici V Oblasti Chemie (kromě Chemického Inženýrství)

Chemik - vývoj metalokeramických, keramick. (vč. porcelán.) materiálů, vývoj žáruvzdor. barviv/výstupní kontrola, Technici v oblasti chemie (kromě chemického inženýrství)

Contrato en República Checa de Técnicos en ciencias físicas y químicas

Clasificación del trabajo: Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de las ciencias y la ingeniería de nivel medio : Técnicos en ciencias físicas y en ingeniería : Técnicos en ciencias físicas y químicas.

Techničtí a odborní pracovníci : Techničtí a odborní pracovníci v oblasti vědy a techniky : Technici ve fyzikálních a příbuzných oborech : Technici v chemických a fyzikálních vědách (kromě chemického inženýrství)

Descripción de la oferta de trabajo:

Místo výkonu práce:

- Benátecká 1479, Brandýs n. Labem

Prvotní kontakt:

- e-mail: vladislav.bohmcep.centrum, vladislav.bohmseznam.cz

Upřesňující údaje:

- profese: 1/2 úvazku: Chemik - vývoj metalokeramických, keramických (vč. porcelánových) materiálů, vývoj žáruvzdornyých barviv; vývoj a výroba výrobků z nich

1/2 úvazku: Výstupní kontrola, kontrola kvality

- e-mailem zaslat motivační dopis a životopis v ruštině

- dále:

1/ Nutná aktivní znalost angličtiny a ruštiny (alespoň počáteční znalost českého jazyka vítána).

2/ Nutné vysokoškolské vzdělání alespoň na úrovni Bc., se zaměřením na analytickou chemii, vítána specializace na metalokeramické, keramické a porcelánové materiály, nebo na žáruvzdorná barviva.

3/ Nutná alespoň základní zkušenost se samostatnou vědeckou a výzkumnou prací (aplikovaný výzkum a vývoj) - publikace v odborných periodikách.

4/ Nutná alespoň základní znalost Microsoft Office, alespoň základní znalost provozní údržby PC a sítě.

5/ Vítány jsou osobní kontakty v Ruské federaci v oblasti certifikace elektrotechnických výrobků (keramických, resp. porcelánových elektroizolačních a elektroinstalačních materiálů).

6/ Vítán řidičský průkaz B.

7/ Obsah práce: Vývoj metalokeramických, keramických, porcelánových materiálů, vývoj žáruvzdorných barviv; vývoj a výroba výrobků z nich; kontrola jakosti a výstupní kontrola, zajišťování certifikace elektrotechnických výrobků v RF.

7/ Důležité!: Zájemce zašle životopis na uvedený e-mail. Výběrový pohovor bude proveden po skype.

Zaměstnanecké výhody:

Sleva 20 % na vybrané sportovní aktivity, měsíčně 2 dny placeného volna na samostudium, možnost odborné stáže u partnerské korporace v zahraničí (SRN).

Número de puestos: 1.

Empleador: Duleran s.r.o..

Obraťte se na kontaktní osobu. RNDr. PhDr. Vladislav Bohm. Tel.: +420 608 364 445. E-mail: vladislav.bohmcep.centrum, seznam.cz" rel="nofollow">vladislav.bohmseznam.cz.

Forma de contacto:

  • Teléfono: +420 +420 608 364 445
  • Correo electrónico: vladislav.bohmcep.centrum, vladislav.bohmseznam.cz

Identificador de la vacante:16122020704.

Ver las 90 ofertas de trabajo de Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de las ciencias y la ingeniería de nivel medio : Técnicos en ciencias físicas y en ingeniería : Técnicos en ciencias físicas y químicas ofertadas.